Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-12-04

Londone užsidegė traukinys

  
Londone užsidegė traukinys Iš užsiliepsnojusio traukinio keleiviai išsigelbėjo, tačiau gaisro priežastis nežinoma.

Keleiviai Pietų Londone buvo priversti bėgti iš traukinio, kuris užsiliepsnojo. Iš traukinio pradėjo veržtis dūmai ir žiežirbos po to, kai gruodžio 3-ios vakare, apie 18.10 traukinys atvyko į Denmark Hill stotelę.

Stotis buvo evakuota, o į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai. 25-erių Dave’as Dalrymple-Prydas nufilmavo nutikimą ir sutiko pasidalinti įspūdžiais. „Atvykstant į stotį pasirodė liepsnos ir dūmai. Prie lango buvo labai karšta“, - portalui standard.co.uk sakė keleivis.
Vyras pridūrė, kad traukiniui sustojus dūmai ėmė veržtis į vagonus. Visi keleiviai skubėjo prie durų. „Kažkas rėkė, kad visi nespėsime išlipti. Bet iššokome lauke. Lauke pamatėme liepsnas lyg po nedidelio sprogimo.“, - kalbėjo D. D. Prydas.
 
Keleiviai pasakojo, jog liepsnos sklido iš po traukinio. Pastebėję žiežirbas ir liepsnas žmonės taip pat girdėjo keletą sprogimo garsų. Sužeistųjų nėra.
 
Pranešama, kad keliaujantieji pro Denmark Hill stotelę gali susidurti su trikdžiais, mat viena iš platformų kol kas liks uždaryta. Pareigūnai tiria traukinio užsidegimo priežastį.
 
 

  

Žymos: Londono metro, Gaisras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas rūpinasi panele:
– Na, kas atsitiko, ko taip raudi?
– Mano tėvai ne... nenori, kad mes su... susitikinėtume!
– Nesisielok, – guodžia ją vaikinas. – Aš susirasiu kitą panelę.