Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-04-24

Londoniečiai išrinko geriausias metro stotis

  
Londoniečiai išrinko geriausias metro stotis Metro neatsiejama londoniečių kasdienybės dalis.

Kas dieną praleidžiantys Londono metro, be abejo, turi ir savo mėgstamiausias metro stotis.

Surengtoje londoniečių apklausoje tarp geriausiųjų stočių pateko „Canary Wharf“, „Charing Cross“, „Baker Street“ ir „London Bridge“ stotys, pranešė „Standard“.
Pačiomis nemėgstamiausiomis tapo „Bank“, „Elephant & Castle“, „King’s Cross“ ir „Oxford Circus“. „Canary Wharf“ metro stotis keleivių simpatijas užkariavo savo švara, šviežumu ir patogia vieta, nes yra šalia parduotuvių ir restoranų. Tuo tarpu antipatijų sulaukusi „Bank“ stotis nemėgstama dėl klaidumo, nes turi 10 išėjimų bei įėjimų ir didelių srautų. Čia vien per rytinį pyką praeina 96 tūkst. žmonių ir šis srautas tik auga.
 
Nors apklausos organizatoriai „YouGov“ šių rezultatų nelaiko visiškai reprezentatyviais, apklausa aiškiai parodė, kad bent du trečdaliai londoniečių turi savo mėgstamiausią Londono metro stotį, o 6 iš 10 respondentų gali lengvai įvardinti jiems blogiausią stotį.
 
 
  

Žymos: Transportas, Londono metro, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas psichiatrą:
– Daktare, aš nuolat sapnuoju ta patį košmarą: uošvę, už pavadėlio vedžiojančią krokodilą. Jūs tik įsivaizduokit: gruoblėta, žalsvai pilka oda, tamsiai rudos karpos, neapykanta degantis žvilgsnis ir baisūs, geltoni ir aštrūs dantys...
– Taip, tai iš tikrųjų baisu...
– Palaukit, daktare, aš dar apie krokodilą nepapasakojau...