Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, bns.lt   |   2018-11-29

Londono centre leisis lėktuvai iš Lietuvos

  
Londono centre leisis lėktuvai iš Lietuvos
© Flickr
Skrydžiai vyks 2 kartus per savaitę.

Londono Sičio oro uostas yra gyvybiškai svarbus Lietuvos ekonominei ir socialinei plėtrai. Dėl to skrydžiai į jį bus vykdomi 2 kartus per savaitę.

Skrydis vykdomas visus metus. Be to, šias paslaugas teiksiantis oro vežėjas turės užtikrinti ne mažiau kaip 98 sėdimąsias kiekvienam skrydžiui. 
Skrydžius vykdys nacionalinis Lenkijos oro vežėjas LOT, laimėjęs vykdytą tarptautinį konkursą. Kai tik bus pasirašyta sutartis su laimėtoju, paaiškės ir skrydžių tvarkaraštis bei kainos.
 

„Lietuvos oro uostai“ išplatino pranešimą spaudai, kuriame teigiama, jog pirmieji lėktuvai iš Vilniaus į Londono Sičio oro uostą pakils kitą pavasarį.

„Ilgą laiką buvo kovojama dėl verslo skrydžio į Londoną. Buvo svarstomas Hitrou oro uostas, bet ten nėra laisvų laikų, tad buvo pasirinktas Londono Sičio oro uostas. Esame praradę ne vieną investiciją dėl susisiekimo tarp Londono ir Vilniaus nebuvimo, Londonas yra pagrindinis maršrutas, kurį nurodo investuotojai kalbėdami apie iššūkius investuojant Lietuvoje“, – BNS sakė ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.
 
 
 
 
  

Žymos: Skrydžiai, Kelionės,, oro uostas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jūs su Jonu tokia laiminga pora, 40 metų kartu. Išduokite laimingo gyvenimo paslaptį!
– Nagi, Maryte, pati pagalvok: Jonas yra – aš gaminu valgyt, jis vilki drabužius – aš skalbiu, jis visur netvarkingai išmėto daiktus – aš surenku… Ir ką gi aš be jo daryčiau?...