Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   TFL   |   2015-01-27

Londono DLR darbuotojų streikas - atšauktas

  
Londono DLR darbuotojų streikas - atšauktas DLR darbuotojai paskelbė streiką sausio 28 – 29 d., tačiau dar neaišku ar jis įvyks.

Londono transportas (TFL) pranešė, kad DLR traukinių darbuotojų streikas, plaunuotas sausio 28 – 29 dienomis - atšauktas. TFL nebuvo tikri ar profsčjungų darbuotojai streikuos, ar tik gąsdina. Paaiškėjo, kad grąsinimai nebuvo tikri.

Anksčiau TFL įspėjo, kad DLR traukinių darbuotojai minėtomis dienomis pažadėjo streiką. Jei šis pažadas būtų įvykdytas, nevažiuotų nei vienas DLR traukinys, tad keleiviai buvo perspėti patikrinti maršrutą prieš išeidami iš namų.
Londono metro, traukinių ir laivų darbuotojų profsąjunga (RMT) paskelbė 48 valandų streiką. Apie tai pranešama Londono transporto keleiviams išsiųstame laiške. „Jei streiko įspėjimas pasitvirtins, turbūt nevažiuos nei vienas traukinys. Įprastai dirbti DLR turėtų pradėti penktadienį“, rašoma TFL pranešime.
 
Naujai išplatintame TFL pranešime rašoma, jog profsąjungos planuotų veiksmų nevykdys.
 
 
Traukinių darbuotojai pažadėjo streikuoti dėl nubausto kolegos, kuris darbe pasirodė neblaivus. Reikalaudami grąžinti jį į darbą jau streikavo Londono metro darbuotojai.
 
Streikas turėjo prasidėti sausio 28 d. 4 valandą ryto ir tęstis 48 valandas. „DLR traukinių maršrutais važiuos autobusai. Taip pat autobusais keleiviai galės nuvykti į reikiamas metro traukinių stotis“, - skelbta pranešime.
 
 
Vartotojams išsiųstame laiške priduriama, kad TFL tikisi, jog streikas neįvyks ir DLR važiuos, kaip numatyta tvarkaraščiuose. Keleiviams taip pat patariama vengti nebūtinų kelionių bei nesinaudoti viešuoju transportu piko metu.
 
 
 
 
  

Žymos: Streikas, Londono metro

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Muitininkas įeina į vagono kupė ir trumpai pažeria:
– Narkotikai, ginklai, spiritas, kontrabanda…
– Vienas keleivis, vos akis praplėšdamas, sako:
– Ačiū, nereikia – patys turime!
*****