Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2018-12-21

Londono Gatviko oro uostas vėl dirba

  
Londono Gatviko oro uostas vėl dirba
© Flickr


Oro linijų kompanijos patvirtino, kad Gatviko oro uostas po ilgai užsitęsusios chaoso, kurį sukėlė jo teritorijoje pastebėtos bepilotės skraidyklės, dar kitaip vadinamos dronais, vėl atidarytas.

„Gatviko oro uostas praneša, kad pakilimo ir nusileidimo takas vėl dirba. Gali būti, kad skrydžiai šiek tiek vėluos, todėl trukdžių bus neišvengta. Ir toliau prašome visų keleivių tikrinti savo skrydžio statusą“, – teigiama oro uosto pranešime.
Netoli oro uosto gyvenantys žmonės patvirtino, kad jau trečiadienio naktį jie girdėjo iš oro uosto kylančius ir jame besileidžiančius lėktuvus.
 
Pareigūnai vis dar neišsiaiškino, kam priklausė oro uosto teritorijoje skraidę dronai. 
 
Primename, kad trečiadienį vakare virš Gatviko oro uosto buvo pastebėtos dvi bepilotės skraidyklės. Dėl to oro uostas buvo laikinai uždarytas.
 
Oro uostas sustabdė visus skrydžius, todėl itin intensyvaus judėjimo dienomis prieš Kalėdas susisiekimas buvo smarkiai sutrikdytas, tarp keleivių kilo sąmyšis.
Policija ir aviacijos tarnybos ketvirtadienį paryčiais tebesiaiškino padėtį. Vėliau oro uostas nurodė, kad kilimo ir leidimosi takas buvo atidarytas, bet keleiviai vis tiek susidurs su vėlavimais, oro bendrovėms „mėginant pasivyti skrydžių tvarkaraštį“.
 
Bet kokie sutrikimai Gatvike sukelia padarinių visoje Didžiojoje Britanijoje ir žemyninės Europos oro uostuose, ypač judriu šventiniu laikotarpiu.
 
 
Šis oro uostas, esantis už 43 km į pietus nuo Londono, aptarnauja įvairius artimuosius ir tolimuosius reisus. Per metus jis priima apie 45 mln. keleivių, taip pat yra svarbus pigių skrydžių bendrovės „easyJet“ centras.
 
 
Oro uostas savo pranešime atsiprašė dėl kilusių nepatogumų, bet pabrėžė, kad saugumą laiko prioritetu.
 
Pastaraisiais metais jau ne kartą buvo pranešimų apie bepilotes skraidykles, pastebėtas prie Londono oro uostų.
 
Smarkiai išpopuliarėjus nedideliems skraidantiems aparatams vis dažniau pasigirsta perspėjimų apie jų keliamą potencialų pavojų civilinei aviacijai.
 
  

Žymos: Londonas, Gatwick, oro uostas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mes išvežame jūsų skalbimo mašiną remontuoti!
– Mama, čia tavęs atėjo!