Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-03-04

Londono metro „įdarbino“ vanagus

  
Londono metro „įdarbino“ vanagus
© \"Twitter\"
Metro stotyse balandžius šiurpina plėšrūnai vanagai.

Balandžiai daugybę metų kamuoja Londono gyventojus, o vyriausybė priversta sukti galvas, kaip išvengti šių paukščių didžiausiose žmonių susibūrimo vietose. Londono geležinkelių vadovai balandžius iš traukinių stočių baido dideliais ir pavojingais paukščiais, rašė standard.co.uk.

 Paddingtono stotyje tris kartus per savaitę darbuojasi vienas iš didžiausių balandžių priešų – vanagas. Aštriasnapis ir negailestingas medžiotojas pastebėtas ramiai tupintis stoties darbuotojui ant rankos su specialia pirštine.
Londono geležinkeliai „įdarbino“ plėšrūną, kuris maitinasi mažesniais už save gyvūnais, ne tam, kad medžiotų balandžius, o kad juos išgąsdintų. Paddingtono stotyje vanagas skrajoja tris kartus per savaitę, kitomis dienomis paukštį gabena į kitas stotis. Prieš kiekvieną „pamainą“ vanagas gausiai pamaitinamas, mat metro darbuotojai nenori, kad jis pultų balandžius matant keleiviams, kurie neretai keliauja su vaikais.
 
Metro darbuotojų teigimų, tokių paukščių Londone „įdarbintas“ ne vienas. „Vanagai skraido tam, kad išgąsdintų balandžius. Jie čia ne tam, kad žudytų. Sumedžioti balandį leistume tik susiklosčius pavojingoms aplinkybėms. Nors balandžiai – nepavojingi sutvėrimai, jų išmatos yra nehigieniškos ir gali platinti ligas, tad esame priversti kovoti“, - portalui Standard sakė Londono geležinkelių atstovas.
 
Londono vyriausybė su balandžių antplūdžiu kovoja daugybę metų. Viešose vietose paukščius draudžiama maitinti, daugumos metro stočių stogus saugo mažos spygliuotos tvorelės, kad paukščiai negalėtų nutūpti. Canning Town metro stotyje žudiko vanago vaidmenį jau du metus atlieka platformos pastogėje tupinti realaus dydžio netikra pelėda.
 
Video apie balandžius Londono metro galite pažiūrėti čia:

  

Žymos: Londono metro, Parazitai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris atbėga pas girininką:
– Ar nematėte mano šuns?
– Mažo, geltono?
– Taip.
– Su baltomis letenėlėmis?
– Taip.
– Ir su maža uodegėle?
– Taip.
– Ne, nemačiau.