Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-01-31

Londono metro: vėl grąsina streiku

  
Londono metro: vėl grąsina streiku Londone galimas metro darbuotojų streikas nuo vasario 3d. vakaro iki vasario 7d. ryto.

Londono metro keleiviai perspėjami apie galimą ilgesnį nei dviejų parų darbuotojų streiką, sutrikdysiantį jų keliones, - paskelbė standard.co.uk.

 Londono metro (LM) darbuotojai nori streikuoti dėl planuojamų uždaryti bilietų pardavimo kasų daugelyje sostinės stočių. Nors vyriausybė teigė, kad darbuotojai nepraras savo darbo vietų, o tik bus perkelti, metro vairuotojai ir stočių darbuotojai nenusileidžia.
Londono transportas praneša, kad metro ir traukinių veikla tikėtinai bus sutrikdyta vasario 4 ir 5 dienomis. Manoma, kad šiomis dienomis miesto autobusai bus perpildyti. Viešojo transporto trikdžiai prasidės jau nuo antradienio vakaro, tad LM vadovybė oficialiais laiškais kreipėsi į didžiausias sostinės kompanijas ir prašė streiko dienomis savo darbuotojus namo išleisti anksčiau.
 
Šiuo metu LM derasi su miesto vadovybe ir bando išvengti kraštutine priemone laikomo streiko, tačiau darbuotojus tenkinantis sprendimas kol kas nepriimtas. Jei darbuotojų reikalavimai nebus įvykdyti, šie žada metro traukinių darbą trikdyti iki penktadienio ryto. Jei streikas vis dėlto įvyks, mieste važiuos papildomi autobusai, tačiau gyventojai įspėjami kelionėms išsiruošti anksčiau nei įprasta.
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Londono metro, Streikas,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“