Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-08-15

Londono stotyje nuo bėgių nuriedėjo traukinys

  
Londono stotyje nuo bėgių nuriedėjo traukinys
© Wikipedia nuotr.
Incidento epicentre – kompanijos „South West Trains“ traukinio.
A pranešimo, keleivinis traukinys kliudė greta stovėjusį krovininį traukinį

Ankstų antradienio rytą vienoje iš intensyviusių Londono traukinių stotyje – Waterloo – nuo bėgių nuriedėjo keleivinis traukinys, dėl incidento stotyje visą dieną gali kilti susisiekimo nesklandumų.

Liudininko internete išplatintame vaizdo įraše matyti, kaip vienas kompanijos „South West Trains“ traukinio vagonas nuvažiavęs nuo bėgių.
Kompanijos atstovas spaudai pranešė, kad incidentas įvyko apie 5.40 val., kai traukinys pajudėjo nuo vienos iš keleivių platformos. Londono ugniagesių brigada šiek tiek po 6 valandos gavo pranešimą apie tai, jog keleivinis traukinys kliudė greta stovėjusį krovininį traukinį.
 
Pirminiais duomenimis, žmonės įvykio metu nenukentėjo.
 
Britų transporto policija tiria įvykio aplinkybes. Manoma, kad prieš susidūrimą traukinys judėjo labai mažu greičiu, gali būti, jog geležinkelio išsišakojime neteisinga linkme buvo nukreipti bėgiai.
 
Incidentas jau sutrikdė Waterloo stoties darbą: neveikia mažiausiai viena geležinkelio linija, uždarytos kelios keleivių platformos. Sutrikimai galimi visą dieną, tad patariama planuojant savo keliones vengti šios stoties.
  

Žymos: Traukinys, Londonas, traukinių stotis, Waterloo

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pusryčių nevalgau, vis galvoju apie tave. Pietų nevalgau, vis galvoju apie tave. Vakarienės nevalgau, vis galvoju apie tave. Naktimis nemiegu... Noriu valgyti