Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-12-28

Masinė avarija kelyje pasiglemžė gyvybę

  
Masinė avarija kelyje pasiglemžė gyvybę
© Facebook nuotr.
Įvykio metu tvyrojo tirštas rūkas.
Teigiama, kad ne tik buvo prastas matomumas, bet ir kelio danga – apledijusi.

Trečiadienį ryte kelyje susidūrus dešimtims automobilių žuvo žmogus, yra sunkiai sužalotų, dėl esimo įvykio susidarė didžiulė spūstis.

Masinė avarija įvyko kelyje A40, Oxfordshireo grafystės ribose, prie Witney miesto, esančio už 60 mylių į Šiaurės Vakarus nuo Londono. Iš viso kilometro ilgio atkarpoje susidūrė 20 automobilių.
Viename iš jų buvusi moteris dėl patirtų traumų žuvo. Dar 15 žmonių patyrė įvairius sužeidimus, vieno iš jų gyvybei gresia pavojus.
 
Įvykio metu tvyrojo tirštas rūkas. Pirminiais duomenimis, vienas automobilis trenkėsi į kelio barjerą, o po smūgio buvo nublokštas atgal į važiuojamąją dalį ir užblokavo vieną eismo juostą. Netrukus viskas sekė grandinine reakcija – keliu važiuojantys automobiliai trenkėsi vienas į kitą.
 
Po šios masinės avarijos kelias uždarytas abiejomis kryptimis, nusidriekė apie pusantros mylios ilgio spūstis, vairuotojai raginami vengti šios atkarpos ir rinktis kitus kelius.
 
Avarijos priežastys tiriamos. Liudininkai teigia, kad ryte ne tik buvo prastas matomumas, bet ir kelio danga – apledijusi.
 
 
  

Žymos: rūkas, žūtis, masinė avarija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

„Matau, gavai žinutę!“ – „Taip, man ją atsiuntė draugė.“ – „Bet ji tuščia?!“ – „Tikrai taip, mes jau kurį laiką nesikalbame.“