Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-09-13

Metro stotyse netikėti pokyčiai. Keleiviai įniršę

  
Metro stotyse netikėti pokyčiai. Keleiviai įniršę
© @yodaniel Twitter
Ar tai bus išeitis piko valandomis, atsakymo dar nėra.
Žalia erdvė turėtų būti nuoroda keleiviams, kad laukiant traukinio ir jam atvykus, šią vietą reikia atlaisvinti, kad keleiviai galėtų netrukdomi išlipti iš traukinio.

Ne vienas keleivis šį rytą liko nustebęs, kad per naktį Kings Cross stotyje, Victoria linijos platformoje atsirado žalios žymės. Tai pirmasis Londono transporto skyriaus eksperimentas siekiant sumažinti keleivių grūstis platformose piko metu.

Socialiniuose tinkluose netruko pasklisti nuotraukose, kuriose matyti žalia spalva atskirtos vietos, būtent tiksliai ten kur paprastai sustoja traukinys ir atsidaro durys. Žalia erdvė turėtų būti nuoroda keleiviams, kad laukiant traukinio ir jam atvykus, šią vietą reikia atlaisvinti, kad keleiviai galėtų netrukdomi išlipti iš traukinio, tačiau ne visiems ši naujovė patiko.
Seniau metro traukiniais Londone besinaudojantys keleiviai įniršo, kad ne vienerius metus važinėjant traukiniais teko išmokti prisiminti, kur durys bus arčiausiai, tai būdavo tarsi konkurencija su kitais keleiviais, kad tikrai įliptum į vagoną pirmas, o dabar tai dingo. Socialiniuose tinkluose teigiama, kad dabar visi žinos, kur sustos traukinys ir bus dar didesnė sumaištis nei iki šiol.
 
Nuotraukose matyti, kad jau pirmomis pokyčių valandomis žmonės nebesilaiko taisyklių, nors stotyse pilna ženklų, kad ant žalios juostos stovėti – draudžiama.
 
  

Žymos: Metro, Traukiniai, žali dažai, Kins Cross, Viktoria linija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pusryčių nevalgau, vis galvoju apie tave. Pietų nevalgau, vis galvoju apie tave. Vakarienės nevalgau, vis galvoju apie tave. Naktimis nemiegu... Noriu valgyti