Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-08-07

Milijonams keleivių Anglijoje kelionių traukiniais kainos kitąmet pakils bent £100

  
Milijonams keleivių Anglijoje kelionių traukiniais kainos kitąmet pakils bent £100
© facebook nuotrauka

Keleivius kitais metais vėl apglėbs banga kylančių kainų, atidėtų bei atšauktų kelionių bei kitų trikdžių, gadinančių kasdienio gyvenimo kokybę.

Tūkstančiai traukinių keleivių patuštins kišenes papildomu £100 svarų ar net daugiau - visuose maršrutuose kils sezoninių bilietų kainos.  
Tai numato naujausi infliacijos indeksai, kasmet nurodantys, kaip keisis kasdienės gyventojų pragyvenimui skirtos išlaidos, šiuo atveju - traukinių bilietams.  
 
Ekonomistai vykdo skaičiavimus, kurių rezultatai visuomenei turėtų būti paskelbti kitą savaitę, tačiau spėjama, kad šis skaičius bus apie 2.7 - 2.9%.  
 
Nurodant konkretesnius pavyzdžius, tai reikštų, kad sezoninis bilietas iš Guildford į Londono St Albans stotį, jau dabar kainuojantis daugiau, nei £3,800, kitąmet kainuos dar £103 brangiau, o iš Oxfordo į Londono St Albans stotį keliautumėte nebe už £5,256, o už £5,398.  
 
Darren Shirley, atstovaujantis kampaniją, reikalaujančią kokybiškesnio transporto teigia, kad šis kainos šuolis bus tikras smūgis keliautojams, jau ir taip sukišantiems tūkstančius į keliones, kurios nuolat perkimštos, atšauktos, atidėtos ir kitaip sutrikdytos.  
Transport Focus, tiriantys keliones teigė, kad keliautojai neatsiėmė bent £1 000 000 kompensacijų už atidėtas keliones, vos 39% atsiėmė pinigus už 30 minučių vėlavusius traukinius bei vos 18% pareikalavo jiems priklausančių pinigų už 15 minučių atidėtas keliones.    
  

Žymos: Kelionės, Kainos, Traukiniai, Anglijos transportas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas sustabdo automobilį:
– Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas išlipa iš automobilio ir išbąla kaip kreida. Policininkas pakartoja:
– Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas:
– Kam rūpi tie žibintai? Bet kurgi dingo namelis ant ratų?!