Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-09-09

Naudojaties Wi-fi metro stotyse? Jūs esate sekami

  
Naudojaties Wi-fi metro stotyse? Jūs esate sekami
© London Transport youtube
Esame sekami net ir požemiuose.
Tokia informacija reikalinga tam, kad stotys būtų dar labiau pritaikomos skirtingiems keleivių poreikiams.

Londono transporto atstovai pranešė, kad renka duomenis apie keleivius, kurie naudojasi bevieliu internetu metro stotyse.

Esą tai padeda žymiai greičiau nustatyti kur žmonės keliauja, kaip dažnai keičia linijas, traukinius, kokio ilgio jų kelionės, kada ateina, išeina iš stoties ir kitus duomenis.
Teigiama, kad tokia informacija reikalinga tam, kad stotys būtų dar labiau pritaikomos skirtingiems keleivių poreikiams ir metro naudotis taptų dar patogiau.
 
Ne visi keleiviai, kurie žino, kad jie yra sekami jaučiasi saugūs, esą tai kelia pavojų asmens duomenų apsaugai.
 
Visgi, Londono transporto vadovybė tvirtina, kad šie duomenys nepatenka į trečiųjų asmenų rankas, jie yra nuasmeninami, kad neiškiltų grėsmė atskleisti tam tikro individo asmeninius duomenis.
 
 
 
  

Žymos: Metro, Traukiniai, Wi-Fi, duomenų apsauga,Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“
document.write ("<\/scr"+"ipt>");