Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-12-29

Nepraleiskite progos šiandien įsigyti itin pigius aviabilietus į Lietuvą

  
Nepraleiskite progos šiandien įsigyti itin pigius aviabilietus į Lietuvą Vienintelė akcijos sąlyga – skrydžius privalote įsigyti iki šios dienos pabaigos.

Pigių oro skrydžių kompanija „Wizz Air” gruodžio 27-29 dienomis surengė metų pabaigos pigių bilietų išpardavimą, kurio metu skrydžius įvairiomis kryptimis įsigysite net 30 proc. pigiau.

Vienintelė akcijos sąlyga – skrydžius privalote įsigyti akcijos dienomis, tad nepraleiskite galimybės tikrai pigius skrydžius įsigyti iki šios dienos pabaigos.
Pavydžiui, vasario 4 d. į Palangos oro uostą galite nuskristi už £11,34, o vasario 14 d. į Londoną grįžti už £14,49.
 
 
Jei skrendate į sostinę Vilnių, vasario 13 d. skrydis jums atsieis ‎£14,49, o vasario 21 d. į Londoną grįšite už tiek pat.
 
 
Kauniečiai taip pat nenuliūs radę bilietus į laikinąją sostinę vasario 21 d. už ‎£11.34, o atgal į Londoną grįžti galės už tiek pat vasario 28 d., kovo 1, 2 ar 4 dienomis.
 
Tai tik kelios „Tiesos” redakcijos atrinktos datos, tačiau paieškoję atidžiau tikrai rasite ir daugiau pigių skrydžių ne tik į Lietuvą, tačiau ir į kitas Europos šalis. Galbūt jau planuojate pavasario atostogas?
 
 
  

Žymos: Pigūs skrydžiai, Wizz Air, nuolaidos , akcija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Niekas taip negadina taikinio, kaip šūvis.