Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-01-06

Numatomas metro streikas sukaustys Londoną

  
Numatomas metro streikas sukaustys Londoną
© twitter.com
Į gatves išriedės 100 papildomų autobusų.
Streiko metu neveiks pagrindinės Londono metro stotys.

Londono gyventojai, besinaudojantys metro paslaugomis, yra įspėjami, jog pirmadieni susisiekimas miesto viešuoju transportu gali būti itin sudėtingas, mat streikuoti ketina metro darbuotojai.

 Numatytas streikas turėtų prasidėti sekmadienį, sausio 8 dieną, ir tęstis 24 valandas. Pirmadienis, sausio 9 diena, turėtų būti itin sunki ir sudėtinga visiems žmonėms, keliaujantiems į darbą, mat streiko metu nedirbs dauguma pirmoje Londono zonoje esančios metro stočių.
Streiko metu neveiks pagrindinės Londono metro stotys, tokios kaip Victoria, King’s Cross, Waterloo, Padington, Euston, Bank ir London Bridge.
 
Jei streikas nebus atšauktas, pirmadieni visiškai neveiks Victoria ir Waterloo&City metro linijos. Traukiniai kursuos Picadilly linija tarp Hammersmith ir Heathrow oro uosto 1, 2, ir 3 terminalų, bet ne tarp 4 ir 5. Londono priemiesčiuose susisiekimas taip pat bus ribotas.
 
Londono Transporto departamentas pranešė, jog pirmadienį į gatves išriedės 100 papildomų autobusų, bet net ir tokiu atveju laukiama didelio keleivių antplūdžio.
 
Streiko priežastis – įsisenėjęs darbuotojų ir vadovų  konfliktas dėl darbo vietų mažinimo ir bilietų kasų uždarymo
  

Žymos: Londonas, Metro, Streikas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujasis rusas atvažiuoja į Paryžių, apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje. Skaito viešbučio lankstinuką:
- Taip... Valgis... Kur čia valgiaraštis? A, štai... Pusryčiai nuo 7 iki 11, pietūs nuo 12 iki 16, vakarianė nuo 17 iki 23. Ožiai! O tai kada „Luvrą“ apžiūrėti?