Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-06-02

Nuo teroristų saugančių darbuotojų traukiniuose nebeliks

  
Nuo teroristų saugančių darbuotojų traukiniuose nebeliks
© Flickr.com
Iki šiol keleivius saugoję neuniformuoti apsaugos darbuotojai bus atleisti.
Southern Rail, Arriva Trains North bei Merseyrail kompanijos pranešė, kad dėl mažinamų etatų greičiausiai nebeliks ir apsaugos darbuotojų.

Londono gyventojai dėl mažinamo darbuotojų miesto traukiniuose skaičiaus susidurs su didesne teroristinių išpuolių tikimybe viešajame transporte. Mažinant personalo bei pristatant traukinius, kuriuose dirbs tik vairuotojas, pasak profsąjungų, didėja rizika keleiviams.

Traukinių, vandens ir transporto darbuotojus vienijanti profsąjunga (RMT) kreipėsi į traukinių kompanijas, teigdama, kad nebuvo apsvarstyti visi galimi pavojai. Kelios kompanijos siekia panaikinti iš savo traukinių keleivių saugumą garantuojančius neuniformuotus apsaugos darbuotojus.
RMT generalinis sekretorius Mickas Cashas tvirtina, kad toks sprendimas gali būti gyvybės ir mirties klausimas, kuriuo nereikėtų manipuliuoti. Southern Rail, Arriva Trains North bei Merseyrail kompanijos pranešė, kad dėl mažinamų etatų greičiausiai nebeliks ir apsaugos darbuotojų, kasdien važinėjančių traukiniuose ir saugančių keleivius.
 
„Mūsų darbuotojų reikalaujama remtis griežtais saugumo reikalavimais, kad būtų sumažinta teroristinių išpuolių galimybė. Bet jeigu bus panaikinti apsaugos darbuotojai traukiniuose ar stotyse, sumažės saugumo patikrinimų bei pranešimų, kurie gali būti esminiai siekiant išvengti išpuolių“, – profsąjungos sekretorių citavo portalas standard.co.uk.
 
Tuo tarpu, traukinių kompanijos teigia priešingai. Pasak jų atstovų, viešasis transportas ir traukinių sistema šalyje – viena saugiausių pasaulyje, tad jeigu sumažinus darbuotojų skaičių padidėtų išpuolio tikimybė, tokių priemonių būtų atsisakoma.
 
 
 
  

Žymos: Terorizmas, Londono metro

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Gražūs apatiniai – kaip aukštasis išsilavinimas: nematyti, bet savivertę pakelia!