Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-02-12

Oro linijų bendrovė baus klientus, neatvykusius į užsakytą skrydį

  
Oro linijų bendrovė baus klientus, neatvykusius į užsakytą skrydį
© Pixabay.com

Vokietijos oro linijų kompanija „Lufthansa“ siekia, kad jiems būtų leista į teismą paduoti keleivius, specialiai užsisakiusius pigesnį skrydį ir į jį neatvykusius, teigiama pranešime.

Oro linijų atstovai tikina, kad keleiviai vis dažniau renkasi skrydžius su keliais persėdimais, nes jie yra pigseni, tačiau į galutinę vietą taip ir neatvyksta. Dažniausiai keleviai pasilieka taip vadinamoje tarpinėje stotelėje.
Vienai didžiausių oro linijų bendrovių pasaulyje „Lufthansa“ buvo leista į teismą paduoti būtent taip pasielgusį klientą, rašo Metro.co.uk. Teigiama, kad klientas pažeidė aiškiai nurodytas oro linijų taisykles.
 
Jei klientas neatvyksta į vieną kažkurį skrydį, jo kelionė gali būti atšaukta. Pavyzdžiui, bilietas Dublinas-Londonas-Niujorkas kainuoja pigiau nei tiesioginis bilietas Londonas-Niujorkas. Norėdamas sutaupyti, Londone gyvenantis klientas įsigijo skrydį su daugiau persėdimų. Neatvykus į Dubliną, visa jo kelionė buvo atšaukta.
 
Oro linijų bendrovė viliasi, kad šis įvykis atbaidys keleivius nuo noro išbandyti tokią taktiką.
 
Kadangi teismo procesas vis dar vyksta, daugiau informacijos apie su oro linijomis šiuo metu besibylinėjantį klientą pateikti negalima. 
  

Žymos: Kelionės, Lufthansa, Lėktuvai, oro linijos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris, nusėta mėlynėmis, ateina pas šeimos gydytoją ir pasakoja, kad ją sumušė vyras. Gydytojas stebisi: „Aš maniau, kad jis išvykęs“. Moteris: „Aš irgi maniau“.