Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-11-03

Oro uoste patikėjo automobilį svetimam – ir pasigailėjo

  
Oro uoste patikėjo automobilį svetimam – ir pasigailėjo
© Pexels nuotr.
Paslaugos teikėjas mašiną pastato, o savininkui grįžus ją atvairuoja iki oro uosto

Britas, oro uoste pasinaudojęs automobilio pastatymo paslauga, tik grįžęs po atostogų pastebėjo, kaip stovėjimo aikštelės darbuotojas elgėsi su jo nuosavybe.

Didesniuose Jungtinės Karalystės oro uostuose teikiama paslauga „meet and greet“ – išvykstančiųjų automobiliu pasirūpina tolėliau esančios stovėjimo aikštelės darbuotojas: mašiną pastato, o savininkui grįžus ją atvairuoja iki oro uosto, taip taupydamas keliautojų laiką.
Šia paslauga nutarė pasinaudoti ir 30-metis Sean’as Beckerleg’as, su šeima vykęs atostogauti į Portugaliją. Skrydžio dieną jis savo naujutėlaičio „Audi A3“ raktelius prie įėjimo į Gatwick’o oro uostą patikėjo aikštelės darbuotojui ir spalio viduryje be rūpesčių išvyko į saulėtąją šalį.
 
Tačiau rūpesčiai prasidėjo jam grįžus: vyras iš karto pastebėjo, kad 50 tūkst. vertės automobiliu nuvažiuota daugiau nei 5 mylios – toks atstumas skiria oro uostą ir stovėjimo aikštelę.
 
Tuomet savininkas nutarė peržiūrėti vaizdo registratoriaus įrašą ir jį ištiko šokas.
 
Pasirodo, aikštelės darbuotojas jo „Audi“ važinėjosi net 45 minutes, o akseleratoriaus pedalą spaudė gerokai daugiau, nei leidžiama – ten, kur greitis ribojamas iki 30 mylių per valandą, jis „spaudė“ iki 70, o vietomis išvystė net iki 131 m/h greitį (ten, kur leidžiama 50 m/h).
 
„Puiku, labai puiku“, – tuo metu įraše girdimas vairuojančio asmens balsas.
 
Be to, vairuotojas aiškiai matosi kai sustoja prie aikštelės vartų ir išlipa juos atidaryti.
S. Beckerleg’as dabar baiminasi, jog turės nemalonumų ne dėl savo kaltės: jam gali būti skirta bauda ar net atimta teisė vairuoti už gerokai viršytą greitį.
 
Jis dėl šio atvejo su skundu kreipėsi į oro uostą, tačiau šio atstovai atsakomybės kratosi ir nurodė, jog visišką atsakomybę už paslaugos teikimą prisiima aikštelės operatorė bendrovė „Empark“, o ši darbuotojo elgesiu nepatenkintui klientui pasiūlė grąžinti 70 svarų sterlingų.
 
Bendrovė taip pat informavo, jog darbuotojas identifikuotas ir atleistas bei pažadėjo tarpininkauti su policija, kad ši neskirtų jokios sankcijos S. Beckerleg’ui.
 
 
Daužomi prie Lutono oro uosto palikti automobiliai
  

Žymos: Oro uostai, Gatwick oro uostas, automobilių statymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Stovi ežiukas ant kelmo ir sako:

– O, š... koks aš stiprus, o, š... koks aš stiprus…

Ateina meška, tik švyst viena ranka ir nutrenkia ežiuką, o tas ir sako:

– O, š... koks aš stiprus! Stiprus, bet lengvas!