Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-01-11

Paaiškėjo daugiausia skundų sulaukusios oro linijos

  
Paaiškėjo daugiausia skundų sulaukusios oro linijos
© wikipedia.com
Gatwiko oro uostas atsidūrė tarp blogiausių šalyje.
Daugiausia atidėtų ir nukeltų skrydžių buvo dėl blogo oro.

Pasak skundus dėl skrydžių tiriančios kompanijos „EUclaim” praėjusiais 2016 metais keleiviai labiausiai nepatenkinti buvo oro linijų bendrove „EasyJet”.

Praėjusiais metais „EasyJet” sulaukė 15 tūkst. 499 skundų. Antroje vietoje liko „Ryanair” su 9 tūkst. 887 skundais. Trečioje gėdos sąrašo vietoje atsidūrė „British Airways” su 8 tūkst.117 skundų. Ketvirtoje ir penktoje vietose atsidūrė „Thomas Cook” ir „Thomson”.
Pasak „EUclaim” JK vadybininkės Tjitze Noorderhaven, praėjusiais metais daugiausia atidėtų ir nukeltų skrydžių buvo dėl blogo oro: „Tačiau nors blogas oras veikia visas oro linijų bendroves, vienos problemas sprendžia ir keleiviais pasirūpina geriau negu kitos”.
 
Oro linijų bendrovės „EasyJet” atstovas aiškino, jog būdami didžiausia oro linijų bendrove JK, jie aptarnauja daugiausia klientų ir dėlto sulaukia daugiausia skundų, o praėjusiais metais skrydžiai buvo sutrikdyti dėl įvykių, kurie nepriklausė nuo kompanijos vadovybės.
 
Tuo tarpu Londono Gatwiko oro uostas blogiausiųjų sąraše užėmė ketvirtąją vietą, į priekį praleidęs Norwich, Jersey ir Belfasto oro uostus.
 
 
 
 
  

Žymos: Ryanair, Oro uostai, EasyJet, oro linijos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kad žodžiai nesiskirtų nuo darbų, reikia tylėti ir nieko nedaryti.