Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Youtube   |   2015-06-18

Pagauta vairuojanti su dubenėliu sausų pusryčių (video)

  
Pagauta vairuojanti su dubenėliu sausų pusryčių (video) „Land Rover” vairuotoja su sausų pusryčių dubenėliu rankoje.
Tačiau moteris nereguodama ir toliau vairavo su pilnu pusryčių dubeniu.

Jungtinės Karalystės vairuotojai negarsėja, kaip patys tvarkingiausi. Dažnai nesilaikoma kelių eismo taisyklių, vairuojama šnekant mobiliuoju telefonu ar viršijamas greitis, tačiau ši moteris savo poelgiu nustebino ne vieną visko mačiusį vairuotoją.

Internete sparčiai plinta video įrašas, kuriame pro šalį važiuojantis dviratininkas Creek gatvėje vakarų Londone nufilmavo moterį, vairuojančią „Land Rover” automobilį ir tuo pačiu metu iš dubenėlio valgančią sausus pusryčius.
„Youtube” internetinėje svetainėje patalpinęs video įrašą dviratininkas Davidas Williamsas pasakojo, kad mindamas dviratį netyčia pastebėjo moterį, kuri vienoje rankoje laikė baltą dubenėlį su sausais pusryčiais ir pienu, o kita ranka vairavo prabangų automobilį.
 
„Padėk dubenį žemyn. Tu esi filmuojama ir įrašą perduosiu policijai. Turiu tavo autobobilio numerį. Tai visiškai neįtikėtina. Tu keli pavojų kelyje”, - vaizdo įraše vairuotojai sakė D.Williamsas. Tačiau moteris nereguodama ir toliau vairavo su pilnu pusryčių dubeniu.
 
Komentuodamas situaciją policijos atstovas teigė, kad dėl šio incidento bus vykdomas ikiteisminis tyrimas, o su liudininku D.Williamsu susisieks policijos pareigūnai.
 
Net ir sugėdinta moteris ir toliau vairavo automobilį pusryčiaudama. Net ir sugėdinta moteris ir toliau vairavo automobilį pusryčiaudama.
 
  

Žymos: Transportas, Vairuotojai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ona guodžiasi kaimynei:
– Ir kiek aš savo Jonui įrodinėjau, kad esu gera... Ir šaukiau, ir mušiau... Netiki...