Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   MSN news   |   2018-02-05

Pakeliui į JK lėktuve sunegalavęs vyras mirė

  
Pakeliui į JK lėktuve sunegalavęs vyras mirė
© pxhere nuotr.
Nelaimė įvyko į Manchester’į skridusiame lėktuve.
Medikams teko konstatuoti brito mirtį

Savaitgalį savo kelionės maršrutą buvo priverstas keisti keleivinis lėktuvas, skridęs į Jungtinę Karalystę – jo salone sunegalavo ir netrukus mirė vyras.

Incidentas įvyko šeštadienį iš Pakistano sostinės Islamabado į Manchester’į skridusiame lėktuve „Boeing 777“, ilgai kelionei artėjant prie tikslo. Britanijos pilietis, kurio tapatybė ir amžius neatskleidžiamas, ėmė skųstis krūtinės skausmais, jo būklė sparčiai blogėjo, todėl orlaivio kapitonas nutarė leistis artimiausiame – Kopenhagos oro uoste.
Danijos sostinėje sunegalavusiam vyriškiui į pagalbą atskubėjo vietos medikai, deja, jiems vėliau teko konstatuoti brito mirtį.
 
Apie tai informuoti velionio artimieji, daugiau detalių apie nelaimę nepranešama. Lėktuvas Manchester’yje nusileido pustrečios valandos vėliau nei planuota.
 
  

Žymos: Manchesteris, kelionės lėktuvu, keleivio mirtis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“