Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

thesun.co.uk, mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-10

Pamatykite: Londono metro juodaodį verslininką užsipuolę rasistai vaidino beždžiones

  
Pamatykite: Londono metro juodaodį verslininką užsipuolę rasistai vaidino beždžiones
© stop kadro nuotr.

27-erių metų verslininką Mohammed Dirir užfiksavo rasizmo ataką Londono metro, Northern line. Šeši vyrai juodaodį užsipuolė dėl jo odos spalvos, šokinėjo ant metro sėdynių, kasėsi pažastis ir skleidė beždžioniškus garsus.

Pats vyras komentavo: „žiūrėkit, traukinyje turime baltų beždžionių”.
 
Vaizdo įrašu Mohammed Dirir socialiniuose tinkluose pasidalinti nusprendė tam, kad jį užsipuolę vyriškiai gautų pamoką - tai nebuvo jų pirmas išpuolis kelionės metu - visą kelionę M. Dirirą terorizavę draugai savo pokštą pakartojo ir vyriškiui pasakius, kad nori tai nufilmuoti.
 
Iš Olandijos kilęs verslininkas pasakojo: „metro aš skaičiau. Įlipo ši grupė vyriškių - aš nekreipiau į juos dėmesio, jie šokinėjo aplink ir skleidė beždžionių garsus. Stengiausi nekreipti dėmesio ir toliau, tačiau pakėliau akis ir vienas jų man parodė iškeltus nykščius - supratau, kad jie nori, jog aš supraščiau, kad jų taikinys esu būtent aš.”
 
Tokių rasistinių išpuolių artėjant Brexituj Anglijoje - vis daugiau. Itin plačiai nuskambėjo užpultos transporto pareigūnės atvejis. Ji buvo konfrontuota, nes dėvėjo tarnybinę uniformą. Ją užsipuolusi gauja ėmė darytis su ja asmenukes šaukdami, kad ji - nepadori musulmonė, nes dėvi tarnybinius drabužius.
  

Žymos: Londonas, Metro, Rasizmas, Londono metro, išpuolis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Gyvenimo aprašymo skiltyje „šeiminė padėtis“ Jonas visada rašydavo: „Be išeities“...