Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2015-11-18

Panika: ginkluoti pareigūnai evakavo metro stotį

  
Panika: ginkluoti pareigūnai evakavo metro stotį Tooting Broadway stotį šturmavo specialiosios pajėgos.

Jungtinėje Karalystėje ir visame likusiame pasaulyje baigia įsivyrauti panika. Kilus mažiausiems įtarimams dėl pavojaus civilių saugumui, evakuojami masiniai renginiai, atšaukiami skrydžiai, o specialieji policijos būriai rimtai reaguaja į kiekvieną pavojaus signalą.

Naujienų portalas bbc.co.uk pranešė, kad trečiadienio popietę ginkluotas specialusis būrys evakavo Tooting Broadway metro stotį Londone. Pasirodo, pietiniame Londone esančioje metro stotyje vyras grasino keleiviams. 
Po 13:00 val. įvykusio šturmo paaiškėjo, kad stotyje vyras švaistėsi ir grasino ne sprogmenimis ar šaunamaisiais ginklais, tačiau paprasčiausiomis žirklėmis. 
 
Stotis buvo visiškai evakuota ir uždaryta. Šimtai žmonių liko stovėti gatvėje.
 
Netrukus po incidento, Londono policija paviešino pranešimą, kad žirklėmis grasinęs vyras sučiuptas nebuvo.
 
„12:50 val. sulaukėme pranešimo apie Tooting Broadway metro stotyje keleiviams grasinantį vyrą. Įstotį nedelsiant nuvyko policijos ir specialiųjų pajėgų pareigūnai, tačiau po paieškos vyras nebuvo rastas", - sakė policijos atstovas.
 
Keleiviai incidento nuotraukomis dalinosi „Twitter" socialiniame tinkle. Ne vienas iš jų paminėjo, kad daug geriau sureaguoti į netikrus pavojaus signalus, nei nesustabdyta teroro ataka prieš Britanijos gyventojus.
 
  

Žymos: Terorizmas, Tooting Broadway metro

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vienintelis kartas, kai Chuckas Norrisas suklydo, buvo tada, kai jis manė, kad padarė klaidą.