Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-01-30

Paprastas būdas, kaip vos per kelias sekundes nuvalyti automobilio stiklą

  
Paprastas būdas, kaip vos per kelias sekundes nuvalyti automobilio stiklą
© Facebook.com

Šaltuoju metų laiku daugybė vairuotojų susiduria su bene įkyriausia problema – automobili priekinio stiklo valymu. Galime lažintis, kad grandydami plono ledo sluoksnį nuo stiklo svajojate, kaip būtų gerai turėti prietaisą arba žinoti būdą, padedantį tai atlikti gerokai greičiau.

Turime jums gerų naujienų. Vienas britas pasidalijo triuku, kaip vos per kelias sekundes, naudojant namuose turimas priemones, nuvalyti priekinį automobilio stiklą.
Danielis Harrisas šiuo paprastu triuku pasidalijo socialiniame tinkle, kur vaizdo įrašą peržiūrėjo beveik 2,5 mln. internautų. Didžioji dalis jų neslėpė nustebę, kad tokios paprastos priemonės taip palengvina šią daugelį varginančią užduotį.
 
„Karštas vanduo plastikiniame maišelyje ir štai – turite automobilio stiklo valytuvą ir rankų šildytuvą. Veikia puikiai ir greitai“, – rašė jis šalia vaizdo įrašo.
 
Pasak vaizdo įrašo autoriaus, į plastikinį maišelį jis įpylė šilto vandens iš čiaupo. Taip ne tik apsaugojo save nuo galimų nudegimų, bet ir sumažino automobilio priekinio stiklo skilimo riziką.
 
„Nors vaizdo įraše atrodo, kad ant lango užsidėjo paprasčiausi garai, tačiau tai tikrai ledas. Išbandykite patys ir tikrai nenusivilsite“, – tęsė D. Harrisas.
 
  

Žymos: Automobiliai, Žiema, stiklo valymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Anglijos karalius pašaukia lietuvį, anglą, rusą ir sako:
– Atsineškit po savo geriausią ginklą.
Lietuvis atsineša pistoletą, anglas automatą, o ruso kaip nėra, taip nėra. Anglijos karalius sako:
– Dabar susikiškit ginklus į užpakalį.