Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2015-12-30

Perspėja policija: saugokitės keliuose paliktų kliūčių

  
Perspėja policija: saugokitės keliuose paliktų kliūčių Policija ieško asmenų, kurie kelyje automobiliams palieka kliūtis.

Policija išplatino pranešimą, kuriame vairuotojai perspėjami būti itin atsargūs Essex’o keliuose. Pasak pareigūnų, judriuose keliuose specialiai paliekami betono blokeliai, medžio gabalai ar spygliuota viela.

Pasak Essex'o policijos atstovų, per pastarasias dešimt dienų buvo pranešta apie devynis keliuose įvykusius nelaimingus atsitikimus. Specialiai ant kelių paliktos kliūtys sukėlė tūkstančių svarų vertės žalą keturiems automobiliams ir autobusui, - pranešė standard.co.uk.
„Manėme, kad keli pirmieji pranešimai apie kelyje pasitaikiusias kliutis – tiesiog nelaimingi atsitikimai. Tačiau dabar aišku, kad Essex'o keliuose veikia nusikaltėliai, kurie sąmoningai palieka kliūtis transporto priemonėms”, - sakė inspektorius Nickas Lee.
 
Pareigūnas taip pat pridėjo, kad kol kas labai pasisekė ir rimtų sužeidimų išvengta, tačiau piniginė žala ir nuostoliai – didžiuliai.
 
Policija paskelbė dviejų jaunų vyrų bei vienos moters paiešką. Visi, turintys bet kokios informacijos, kviečiami susisiekti su Essex'o policija tel. 101 arba 999 nelaimės atveju.
 
 
  

Žymos: Keliai, Anglijos policija, Essex

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras ir žmona aiškinasi santykius:


– Aš tavimi rūpinausi! Kai tau buvo bloga, išviriau tau sriubos!


–O tu nieko nesumaišei? Taigi tu man pirma sriubos išvirei, o paskui man pasidarė bloga!