Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2016-06-19

Peržiūrės ,,paslėptus” avialinijų bilietų mokesčius

  
Peržiūrės ,,paslėptus” avialinijų bilietų  mokesčius
© wikipedia.com
,,RyanAir" sulaukia daug nusiskundimų

Paslėptus oro linijų mokesčius, tokius kaip mokestis už vardo keitimą ar už registraciją oro uoste, peržiūrės Civilinė Aviacijos Taryba (Civil Aviation Authority).

Visos oro linijos, kurios pardavinėja bilietus Jungtinėje Karalystėje, bus stebimos, ar papildomi mokesčiai yra pateikiami aiškiai ir suprantamai kiekvienam keleiviui. Tai daroma todėl kad ,,žmonės suprastų, už ką moka pinigus, ir nebūtų nustebę pamatę galutinę aviabilietų kainą”.
Pigių oro linijų kompanija ,,RyanAir”praėjusį mėnesį pranešė, jog sumažins kainą už keleivių bagažą. Toks sprendimas priimtas tam, kad ,,nenervuoti keleivių”. Tačiau būtent paslėptos kainos yra pagrindinė nusiskundimų pigiomis oro linijomis, tokiomis kaip ,,RyanAir” ar ,,EasyJet”, priežastis.
 
Pigių skrydžių oro linijos ima papildomus mokesčius už vardo keitimą, papildomą bagažą, maistą ar keleivio registraciją oro uoste. Praėjusį mėnesį buvo pranešta, kad oro linijų bendrovė ,,EasyJet” neskraidins keleivių, kurie atvyks į Londono Getviko oro uostą likus mažiau nei pusvalandžiui iki skrydžio pradžios.
 
 
  

Žymos: EasyJet, „Ryanair

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl Petraitis taip prabangiai gyvena?

– Todėl, kad trūksta įrodymų.