Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Mantas Petruškevičius   |   2012-11-24

Pigiausi automobiliai Britanijoje 

  
Pigiausi automobiliai Britanijoje

Ne paslaptis, jog turėdami galimybę daugelis iš mūsų nieko nelaukdami rinktųsi naują daiktą vietoj seno ar jau padėvėto. Be abejo, prisiekę įvairių daiktų kolekcionieriai ar investuojantys į senovinius dirbinius žmonės greičiausiai elgtųsi atvirkščiai. Tačiau šį kartą – apie daugeliui aktualų daiktą, susisiekimo priemonę arba prabangos prekę – automobilius.

Tiksliau, naujus automobilius, kurie šiandien Didžiojoje Britanijoje sulaukia didelio populiarumo dėl vieno labai svarbaus ir aktualaus išskirtinumo – mažos kainos. Taigi apžiūrėkime iš arčiau penkis šiuo metu pigiausius šalyje parduodamus automobilius, kuriuos įsigydami piniginę paplonintumėte gerokai mažiau, nei pirkdami kitus.
TOP 5

5. Nissan Pixo (7250 £)
Šis automobilis neabejotinai pritaikytas dažniausiai miesto gatvėmis važinėjantiems vairuotojams. Tam nedidukas „Nissan Pixo“ turi visas būtinąsias savybes: minimalios kuro sąnaudos, manevringumas miesto gatvėse ir, žinoma, patraukli kaina. Tiesa, taupus vieno litro variklis ne taip patogiai jaučiasi greitkeliuose, važiuojant didesniu greičiu.
 

4. Suzuki Alto (7195 £)
„Suzuki Alto“ turi puikų trijų cilindrų variklį, kurio galios ir manevringumo mieste tikrai turėtų pakakti. Šis automobilis taip pat pasižymi mažomis kuro sąnaudomis, garantuoja nedideles draudimo įmokas bei išsiskiria iš kitų savo įdomiu dizainu.
 
 
3. Perodua Myvi (6935 £)
Šis penkių durų automobilis, atkeliavęs iš Malaizijos, turi ne tik egzotišką pavadinimą bei žemą kainą, tačiau ir kitų patrauklių savybių: dėl savo dizaino ir mažo dydžio jį labai lengva pastatyti net ten, kur vietos tikrai nedaug. „Perodua Myvi“ pirkėjams siūlomas penkių skirtingų komplektacijų.

2. Renault Twizy (6690 £)
Šis išskirtinai tik miesto keliams pritaikytas prietaisas, kurio vadinti automobiliu nesiverčia liežuvis, iš tiesų yra dviračio ir automobilio hibridas bei klasifikuojamas kaip keturratis. „Renault“ siūlo „Twizy“ tik varomą elektrinio variklio, kurį iki galo įkrovę galite nuvažiuoti iki 85 km. Įdomi detalė: į minimalios komplektacijos kainą nėra įtraukti… priekinis stiklas bei durys, tad už šiuos malonumus reikėtų susimokėti papildomai.
 
 
1. Dacia Sandero (5995 £)
Na, ir pirmoje vietoje – tos pačios „Renault“ kompanijos Rumunijos padalinio kūrinys – tai „Dacia Sandero“. Šis 2013 metų sausį rinkoje pasirodysiantis automobilis bus pigiausias iš visų netrukus Jungtinėje Karalystėje numatomų prekiauti naujų automobilių modelių.
Jo gamintojai džiaugiasi galėdami rinkai pristatyti pigiausią, tačiau „visais būtiniausiais techniniais sprendimais pasižymintį automobilį“. Siekiant sutaupyti papildomų kaštų gaminant šią mašiną buvo atsisakyta net ir tokio šiandieninės „prabangos“ elemento kaip automobilinė garso sistema. Kaip ir kiti keturi automobiliai, šis taip pat sukurtas vairuoti išskirtinai mieste.
 
 
 
 
  

Žymos: Mantas Petruškevičius, Automobiliai, Transportas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paprastai mergaitėms patinka lėlytės, o berniukams – gražios mašinėlės. Bet kodėl paaugus viskas pasidaro atvirkščiai?