Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2015-07-02

Planuojantys išvykti iš Anglijos perspėjami vengti Calais

  
Planuojantys išvykti iš Anglijos perspėjami vengti Calais Sunkvežimių vairuotojams bei atostogauti susiruošusioms šeimoms buvo dalinamas maistas bei gėrimai.
Greitkelis M20 uždarytas iš abiejų pusių tarp Leedso pilies bei Ashfordo.

Dėl susidariusių milžiniškų automobilių spūsčių bei chaoso, planuojantys vykti atostogauti Jungtinės Karalystės (JK) gyventojai bei ilgųjų reisų vairuotojai perspėjami vengti Calais uosto Prancūzijoje.

Prancūzijos keltų kompanijos „MyFerryLink” darbuotojai trečiadienį pradėjo naują streiką, dėl kurio JK pusėje karščiausią metų dieną nusidriekė didžiulės automobilių eilės.
Kaip paskelbė naujienų portalas telegraph.co.uk, sunkvežimių vairuotojams bei atostogauti susiruošusioms šeimoms buvo dalinamas maistas bei gėrimai.
 
Ekspertai baiminosi, kad užsitęsus karščiams nebūtų sulaukta kelyje įstrigusių pirmųjų aukų. Didžiosios Britanijos pakrančių apsaugos tarnyba nelaimės atveju buvo pasiruošusi suteikti pirmąją pagalbą.
 
Greitkelis M20 uždarytas iš abiejų pusių tarp Leedso pilies bei Ashfordo.
 
Dėl susidariusios pavojingos situacijos, JK ministrų kabinetas buvo sušauktas į skubų pasitarimą. Ministras pirmininkas Davidas Cameronas laukia skubaus pokalbio telefonu su Prancūzijos prezidentu Francois Hollande.
 
Chaosas abejose Lamanšo sąsiaurio pusėse prasidėjo dar pirmadienį, kai „MyFerryLink” kompanijos darbuotojai paskelbė streiką dėl planuojamų mažinti darbo vietų.
 
Tai nebe pirma tokia situacija prie Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos sienos. „Tiesa” jau rašė apie prieš savaitę vykusį pirmąjį nepatenkintų darbuotojų streiką, kurio metu buvo atšaukti „Eurostar“ traukiniai, uždaryta dalis M20 greitkelio, šimtai migrantų bandė slapčia patekti į JK vykstančius sunkvežimius.
  

Žymos: Transportas, Streikas, Spūstys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mažylis prieina prie policininko ir klausia:
– Dėde, sakykite, kam jūsų kepurei reikalingas dirželis?
Policininkas:
– Na, jei pučia labai stiprus vėjas, kad kepurės nenupūstų.
Mažylis:
– O man tėtė sakė, jis reikalingas, kai švilpiate, kad jums žandai neplyštų...