Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   irishtimes.com   |   2015-04-30

Programišiai apšvarino „Ryanair”

  
Programišiai apšvarino „Ryanair” Internetiniai sukčiai apšvarino pigių avialinijų kompaniją.
Iš vienos iš „Ryanair” sąskaitų internetiniai vagys pasisavino apie 5 milijonus dolerių.

Internetiniai sukčiai apšvarino pigių skrydžių kompaniją „Ryanair”. Iš vienos iš įmonės sąskaitų, kuri buvo naudojama pirkti lėktuvų degalams, programišiai pasisavino apie 5 milijonus dolerių, - pranešė naujienų portalas irishtimes.com.

Didžiulės sumos pinigų kompanijos finansininkai pasigedo dar praėjusį penktadienį, pastebėjus nelegalų, per vieną iš Kinijos bankų atliktą pervedimą.
Oficialiame pranešime spaudai „Ryanair” kompanijos atstovas teigė, kad gali patvirtinti įvykusią vagystę.
 
„Šiuo metu kompanijoje vyksta tyrimas dėl internetinio pervedimo per Kinijos banką metu įvykusios stambios vagystės. Avialinijos bendradarbiauja su savo bankais bei atsakingomis institucijomis Europoje ir Azijoje. Vykstant tyrimui sąskaitose įšaldyta apie 5 milijonai dolerių”, - sakė Airijos avialinijų atstovas.
 
Kompanija tikisi, kad prarasta pinigų suma bus greitai grąžinta. Taip pat planuojama imtis priemonių, kad tokio pobūdžio vagystės nepasikartotų ateityje.
 
Kol kas neaišku, kaip buvo įvykdyta vagystė ar kas yra jos kaltininkai. Dėl vykstančio ikiteisminio tyrimo, „Ryanair” atstovas spaudai vagystės detalių nekomentavo.
 
 
  

Žymos: Ryanair, Vagystės, Lėktuvai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...