Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   independent.com   |   2016-10-02

Protestuotojai sukėlė sumaištį Heathrow oro uoste

  
Protestuotojai sukėlė sumaištį Heathrow oro uoste
© twitter.com
Protestuotojai nepatenkinto oro uosto plėtros planu.
Protesto dalyviai ant veidų dėvėjo kaukes, turinčias apsaugoti nuo užteršto oro.

Protestuotojai, nepritariantis oro uosto plėtrai ir kovojantys prieš klimato pokyčius surengė protestą didžiausiame Londono Hethrow oro uoste.

 Raudonai apsirengę protestuotojai dviračiais atvyko į oro uostą, kur mėgino blokuoti kelią automobiliams. Tada jie visi sugulė ant grindų oro uosto antrame terminale ir atsisakė pasitraukti, o sutrikę keleiviai turėjo juos apeiti, norėdami užsiregistruoti į laukiančius skrydžius.
Protesto dalyviai ant veidų dėvėjo kaukes, turinčias apsaugoti nuo užteršto oro, su savimi turėjo plakatus ir skaitė liudijimus tų žmonių, kurie gyvena vietovėse, kur yra itin didelė oro tarša ir prašė žmonių atkreipti dėmesį į šią itin aktualią problemą.
 
Dar viena demonstracija buvo surengta prie Harmondsworth Sulaikymo Centro, kur raudonai apsirengę protestuotojai sugulė ant žemės ir blokavo eismą, norėdami atkreipti dėmesį į oro taršos ir migracijos ryšį.
 
Šie protestai siejami su kitomis panašiomis visame pasaulyje vykusiomis demonstracijomis, kurios buvo suorganizuotos norint parodyti nepasitenkinimą oro uostų plėtros projektais.
 

 
  

Žymos: Protestas, oro uostas, demonstracija, Heathwor

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Londone atlikta apklausa, kaip sostinės gyventojai norėtų būti vadinami: britais ar anglais. Rezultatai nustebino: 43 proc. respondentų atsakė, kad norėtų būti vadinami lenkais.
*****