Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-11-12

Raudonas Londono autobusas padėjo išvengti tragedijos

  
Raudonas Londono autobusas padėjo išvengti tragedijos
© Tracey Emmerton Twitter
Pasprukti bėgliui nepavyko.
Specialiai užblokavo kelią mikriukui trenkdamasi į jo šoną, kad jis nebegalėtų važiuoti.

Šeštadienio popietę, Sidcupe, Pietryčių Londone policijos bėglio gaudynės buvo sutramdytos raudonąjį autobusą vairuojančios moters.

Vyrukas pagrobęs mikro autobusiuską su įvairiomis statybinėmis medžiagomis pasileido sprukti, kai apie jį buvo pranešta policijai. Ne vieną kilometrą vyko gaudynės, nusikaltėlis apgadino kelias šalikelėse stovėjusias mašinas, vos nepartrenkė šaligatviu ėjusių pėsčiųjų, kol buvo sustabdytas.
Autobusą vairavusi moteris, kurios kryptis buvo vakarų Grinvičas, pamatė baisiu greičiu atlekiančią mašiną, iš pradžių policijos ji net nematė, bet pagalvojo, kad čia gali būti kažkas ne taip, tad ji specialiai užblokavo kelią mikriukui trenkdamasi į jo šoną, kad jis nebegalėtų važiuoti.
 
Laimei, raudonas autobusas buvo be keleivių, per šį incidentą aukų išvengtą, o nusikaltėlis kaip mat sugautas ir išvežtas į policijos nuovadą.
  

Žymos: Londonas, Policija, bėglys, raudonas autobusas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...