Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-04-19

Rimtą gedimą patyręs lėktuvas stebuklingai nusileido Londone

  
Rimtą gedimą patyręs lėktuvas stebuklingai nusileido Londone
© Wikipedia nuotr.
Tik lėktuvui nusileidus pastebėtas rimtas trūkumas.
Ratas nuo guolio atitrūko tuo metu, kai lėktuvas įsibėgėjo pakilimui.

Londono Heathrow oro uoste sėkmingai nusileido lėktuvas, pakilimo metu pametęs vieną ratą, tačiau nei keleiviai nei pilotas nežinojo apie rimtą trūkumą.

Sekmadienio vakare iš Kanados didmiesčio Montrealio su 294 keleiviais pakilęs bendrovės „Air Canada“ lėktuvas „Airbus A330“ Londone nusileido pirmadienį ryte apie 8 valandą.
Ir tik tuomet pastebėtas rimtas trūkumas – milžiniškas orlaivis neturėjo vieno iš 8 galinių ratų. Nepaisant to, nusileidimas buvo sklandus.
 
Pradėjus aiškintis šio mįslingo incidento priežastį paaiškėjo, kad ratas nuo guolio atitrūko tuo metu, kai lėktuvas įsibėgėjo pakilimui. Ratas, kuris kainuoja apie 10 tūkst. svarų sterlingų, rastas įstrigęs tvoroje netoli Montrealio Pierre Elliott Trudeau tarptautinio oro uosto.
 
Kolegos Londone liko pasibaisėję kanadiečių aplaidumu ir spėja, jog paskutinis lėktuvo patikrinimas prieš skrydį nebuvo atliktas tinkamai.
 
Šiuo lėktuvu atgal į Kanadą iš Londono turėję keliauti žmonės buvo priversti laukti – skrydis atidėtas vienai dienai, kol orlaivis suremontuotas Jungtinėje Karalystėje.
twitter nuotr. twitter nuotr.
twitter nuotr. twitter nuotr.
twitter nuotr. twitter nuotr.
  

Žymos: Lėktuvas, Heathrow oro uostas, Gedimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...