Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-09-27

Ryanair atšaukia dar daugiau skrydžių. Oro bendrovėje įsivyravo chaosas

  
Ryanair atšaukia dar daugiau skrydžių. Oro bendrovėje įsivyravo chaosas
© Tiesa.com
Keleiviai pasiutę iš pykčio, o draudimo bendrovės atsisako kompensuoti nuostolius.
„Ryanair“ planuoja žiemos sezono metu naudojamų lėktuvų skaičių sumažinti 25.

Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ trečiadienį pranešė, kad planuoja atšaukti dar daugiau skrydžių, kas paveiks apie 400 tūkst. keleivių.

Kompanija pranešė, kad dabar vykdomas skrydžių atšaukimo planas bus pratęstas iki kovo vidurio dėl problemų susijusių su pilotų stygiumi.
„Ryanair“ planuoja žiemos sezono metu naudojamų lėktuvų skaičių sumažinti 25. Tai paveiks mažiausiai nei vieną procentą keleivių, nurodoma kompanijos pranešime.
 
Apie tai, kad „Ryanair“ gali atšaukti dar daugiau skrydžių bendrovės vadovas Michaelas O'Leary užsiminė anksčiau šį mėnesį. Jis pareiškė neatmetąs galimybės, kad bendrovei gali tekti atšaukti dar daugiau skrydžių, nors tada ji teigė, kad tai nebūtų susiję su dabartinėmis problemomis dėl pilotų stygiaus.
 
Per kompanijos akcininkių susirinkimą Dubline kompanijos vadovas sakė, kad „negaliu garantuoti, jog nebus daugiau atšaukimų, tačiau jie nebus susiję su dabartine pilotų darbo grafiko problema“, patvirtino kompanijos atstovas.
 
„Ryanair“ skaičiuoja, kad skrydžių atšaukimas, apie kurį buvo paskelbtą anksčiau, bendrovei kainuos 25 mln. eurų. Be to, kompanijos vadovas pripažįsta, kad skandalas gerokai pakenks kompanijos reputacijai.
 
  

Žymos: „Ryanair

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jaunas vyras sako žmonai:

– Tu nepatikėsi, bet šitą sriubą aš iškepiau pats.