Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-06

„Ryanair” baugina kompensacijas siekiančius gauti keleivius

  
„Ryanair” baugina kompensacijas siekiančius gauti keleivius „Ryanair” klientams išsiuntė laiškus, kviečiančius nesinaudoti kitos kompanijos paslaugomis.
„Ryanair” tokius kaltinimus atmetė teigdami, kad „FairPlane” tiesiog pasisavina klientų pinigus.

Pigių skrydžių aviakompanija „Ryanair” apkaltinta bauginanti savo keleivius, kurie dėl neįvykdytų kompanijos įsipareigojimų siekia gauti kompensacijas.

Pranešta, kad keleiviai, kurie siekia susigrąžinti pinigus už atšauktus ar vėluojančius skrydžius, gavo baiginančius laiškus.
Teisininkų kompanija „FairPlane”, kuri dirba su skundais bei kompensacijomis dėl atšauktų ir vėluojančių aviakompanijų skrydžių, oficialiai „Ryanair” paprašė atsiprašyti savo klientų už išsiųstus bauginančius laiškus bei sumokėti jiems priklausančias kompensacijas.
 
Laiškuose klientams buvo teigiama nesinaudoti kompanijos „FairPlane” teikiamomis paslaugomis, o dėl finansinių kompensacijų į „Ryanair” kreiptis tiesiogiai.
 
„FairPlane” pigių skrydžių kompaniją „Ryanair”, kuri šiuo metu susiduria su dideliais sunkumais, apkaltino „šmeižtu, priekabiavimu ir neteisėtu kišimusi”. Anot teisininkų kompanijos, „Ryanair” klientams teigia, kad nesinaudodami „FairPlane” paslaugomis jie tikrai gaus kompensaciją, nors iš tiesų tokios garantijos nėra.
 
„„Ryanair” atmeta didžiąją dalį kompensacijų prašymų, tuo tarpu mes, kaip kompanija, laimime 94 proc. bylų. Taip, tiesa, kad mes iš klientų prašome 25 proc. nuo laimėtos kompensacijos už darbą, tačiau be mūsų pagalbos klientai dažnai lieka nieko nepešę dėl nesąžiningos „Ryanair” politikos.”, - teigė „FairPlane” direktorius Danielis Morrisas.
 
„Ryanair” tokius kaltinimus atmetė teigdami, kad „FairPlane” tiesiog pasisavina klientų pinigus, kai tuo tarpu kreipdamiesi tiesiogiai į „Ryanair”, klientai gautų visą jiems priklausančios kompensacijos sumą.
 
  
  

Žymos: Ryanair, Kompensacija, Pinginė kompensacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

-Petriuk, kodėl geri tiek vandens?
-Suvalgiau obuolį.
-Na ir kas?
-Prieš tai jo nenuploviau tai bent dabar nuplausiu.