Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   businessinsider.co.uk   |   2017-09-06

„Ryanair“ keičia taisykles – riboja rankinį bagažą

  
„Ryanair“ keičia taisykles – riboja rankinį bagažą Du krepšius į lėktuvo saloną bus galima įsinešti tik papildomai susimokėjus.
Nuo lapkričio 1-osios tai galės daryti tik tie, kurie turės prioritetinius įlaipinimo pasus

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ trečiadienį pranešė apie bagažo gabenimo taisyklių pakeitimus, jie numato, kad nuo šiol apribojamas į lėktuvo vidų įsinešamų daiktų kiekis.

Iki šiol buvo leidžiama į lėktuvo saloną įsinešti standartinių (55x40x20 cm) išmatavimų lagaminus bei pasiimti antrą – mažesnį krepšį (ne didesnį nei 35x 20x 20cm).
Tačiau nuo lapkričio 1-osios tai galės daryti tik tie, kurie turės prioritetinius įlaipinimo pasus, kurie įprastai papildomai kainuoja apie 5 svarus sterlingų. To nepadariusiems į orlaivio vidų bus galima įsinešti tik mažesnįjį krepšį.
 
„Ryanair“ tokį sprendimą aiškina tuo, kad pernelyg daug žmonių į lėktuvus lipa ir su lagaminais, ir su krepšiais, dėl to virš keleivių galvų esančiuose bagažo laikymo ertmėse ima trūkti vietos, o tai turi įtakos lėktuvų vėlavimui.
 
Bendrovė trečiadienį taip pat informavo, jog mažina registruojamojo bagažo kainą nuo 35 iki 25 svarų sterlingų ir didina jo apimtis – bus galima vežtis ne 15, o 20 kg sveriančius lagaminus.
  

Žymos: Ryanair, kelionės lėktuvu, rankinis bagažas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Centrinės Afrikos kanibalų gentis internete paskelbė:
– Su meile ir džiaugsmu priimsime pabėgėlius iš bet kurios pasaulio valstybės…