Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-12

„Ryanair” kenčia nuo streiko: atšaukti mažiausiai 110 skrydžių

  
„Ryanair” kenčia nuo streiko: atšaukti mažiausiai 110 skrydžių „Ryanair” kenčia nuo Prancūzijos darbuotojų streiko.
„Ryanair” perspėjo savo keleivius, kad artimiausiomis dienomis gali būti paveikti daugelis skrydžių visomis Europos kryptimis.

Pigios avialinijos „Ryanair” kenčia nuo dar vieno darbuotojų streiko. Atrodo, šį kartą kompanijai padėtį sunkiai sekasi valdyti, nes streikuoja Prancūzijos oro uostų darbuotojai. Perspėjama, kad nukentės dešimtys tūkstančių keleivių visoje Europoje.

Antradienį nuo atšauktų skrydžių nukentėjo daugiau nei 20 tūkst. keleivių. „Ryanair” buvo priversti atšaukti mažiausiai 110 skrydžių.
Tūkstančių keliautojų skrydžiai vėluoja arba yra visiškai atšaukiami dėl Prancūzijos oro kontrolierių streiko.
 
Prancūzijos oro kontrolierių streikas – dalis nacionalinio darbuotojų streiko, kuris gali tapti pirmuoju rimtu iššūkiu naujajam prezidentui Emmanueliui Macronui, kuris šiuo metu siūlo priimti darbo įstatymų pataisas.
 
„Ryanair” perspėjo savo keleivius, kad artimiausiomis dienomis gali būti paveikti daugelis skrydžių visomis Europos kryptimis.
 
 
  

Žymos: Ryanair, Pigūs skrydžiai, Streikas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!