Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, telegraph.co.uk   |   2017-10-05

„Ryanair“ masiškai palieka stiuardesės

  
„Ryanair“ masiškai palieka stiuardesės
© tiesa.com
Ar su „Ryanair“ nesibaigs kaip su „Moarch“ oro linijomis?
Žmonės pradėjo ieškoti naujų darbo vietų, daugiausiai personalo pereina į EasyJet, Wizzair ir Norwegian oro linijų kompanijas.

Airijos pigių skrydžių bendrovė išgyvena sunkius laikus. Beveik kiekvieną dieną apie šią aviakompaniją pasigirsta naujų žinių, kurios kenkia įmonės įvaizdžiui, panašu, kad bėdų gali būti rimtesnių nei tikėtasi.

Masiškai atšaukiami skrydžiai, pilotai dirbantys viršvalandžius, sumažėję keleivių srautai ir iš darbo viena po kitos išeinančios stiuardesės, su tokia realybe šiandieną susiduria „Ryanair“.
Nenorėjusi prisistatyti šioje kompanijoje dirbanti stiuardesė pasakojo, kad žmonės pradėjo ieškoti naujų darbo vietų, daugiausiai personalo pereina į EasyJet, Wizzair ir Norwegian oro linijų kompanijas.
 
30 svarų sterlingų mėnesinis mokestis už uniformos nuomą, patiems privalomas pilnas mokestis už pietus, jokių nuolaidų, skrydžio valandų rėžimas turintis būti 100 valandų ore išsitęsia iki beveik 200, jokių saugumo garantijų, tai kasdienybė su kuria susiduria„ Ryanairo“ įgula.
 
Tokioms kalboms nepritaria įmonės administracija sakydama, kad tai tėra šmeižtas ir konkurentų bandymas pasinaudoti sunkesniu momentu, kai oro bendrovė susiduria su problemomis. Nors detaliau situacija nebuvo paaiškinta, tačiau tai buvo pavadinta gandais ir patikinta, kad kompanija vertina su savo darbuotojus ir jokių problemų nekyla.
 
Visgi, kad ir ką šnekėtų direktoriai, su šia aviakompanija yra problemų, faktai kalba patys už save, tačiau kiek tai yra rimta ir koks likimas laukia „Ryanair“ parodys laikas.
 
  

Žymos: Ryanair, keleiviai, stiuardesės, aviakompanijos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mokytoja:
- Šiandien mes mokysimės veiksmažodžių asmenavimo. Asmenuosim
veiksmažodį „dainuoti". Petriuk, jeigu tu dainuoji, kaip tu pasakysi?
- Aš dainuoju.
- Teisingai. O jei dainuoja tavo sesuo?
- Nutilk, gyvate.