Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-05-02

Savižudis sukėlė sumaištį prie Manchesterio

  
Savižudis sukėlė sumaištį prie Manchesterio
© Flickr.com nuotr.
Kelias į oro uostą buvo uždarytas tada, kai į jį važiavo daug žmonių.

Dėl nusižudyti bandžiusio vyro uždarytas eismas pagrindiniame kelyje iš Manchesterio į tarptautinį oro uostą, dėl to kilo nemaža sumaištis.

Greitkelio M56 dalis sekmadienį vakare uždaryta dėl to, kad vyras grasino nušokti nuo virš jo esančio viaduko. Eismas nutrauktas būtent ta kryptimi, kuri veda į už 3 mylių esantį oro uostą. Todėl po kurio laiko į jį važiuojantys žmonės tiesiog kelyje paliko automobilius ir su visais savo lagaminais pėsčiomis greitkeliu patraukė į oro uostą – bijojo praleisti skrydžius.
Kai kurie žmonės perlipo greta greitkelio esančią tvorą – tokiu būdu traukė šeimomis. Policija desperatiškai ragino žmones likti automobiliuose, tačiau tai jųu nesulaikė – visi pernelyg bijojo pavėluoti į suplanuotas keliones.
 
Be abejonės, kelyje susidarė didžiulės transporto spūstys, mat šiuo keliu ta kryptimi galima pasiekti greitkelį M6, vedantį į kitus didžiuosius JK miestus, tarp jų – ir Londoną.
 
Po dviejų su puse valandos nusižudyti ketinusį vyrą specialiosioms tarnyboms pavyko atkalbėti nuo tokio žingsnio, jis nenukentėjo, nuvežtas į vietos ligoninę.
  

Žymos: Manchesteris, oro uostas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“