Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Tfl.co.uk   |   2018-04-09

Šią savaitę laukia metro streikas: viskas, ką reikia žinoti

  
Šią savaitę laukia metro streikas: viskas, ką reikia žinoti
© Flickr nuotr.
Streikuos District metro linijos mašinistai.

Šią savaitę londoniečių ir Jungtinės Karalystės sostinės svečių laukia dar viena transporto chaoso kupina diena. Jau šį penktadienį, balandžio 13 d. Londono metro darbuotojai paskelbė apie 24 val. truksiantį streiką.

Šį kartą apie streiką paskelbė „Asef” sąjungos traukinių mašinistai, kartu su „Acton Town” darbuotojai, dėl tariamų vairuotojų darbo saugos pažeidimų.
Dėl streiko nukentės District traukinių linijos traukinių maršrutas. Nepaisant darbuotojų pasitraukimo, „Londono Transportas” minėtoje linijoje tikisi išlaikyti apie 50 proc. maršrutų.
 
Nors streikas paskelbtas tik District metro traukinių linijoje, tikėtina, kad transporto chaosas paveiks ir kitas didmiesčio traukinių linijas.
 
Nors pastaruoju metu net keli metro darbuotojų streikai buvo atšaukti paskutinę minutę, šį kartą atrodo, kad darbuotojai tikrai streikuos. Iki penktadienio nėra numatytas nei vienas susitikimas tarp darbuotojų atstovų ir kompanijos vadovų, kurio metu būtų bandoma rasti kompromisą.
 
 
  

Žymos: Londono transportas, Metro streikas, Transporto chaosas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar mes toli nuo žemės? – išsigandusi klausia kapitono dama, pirmąkart patekusi į audrą.– Ne, tikriausiai koks kilometras...– Ačiū Dievui! O kur toji žemė?– Tiesiai po mumis!