Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-10-04

Siūloma įteisinti „apkūnių žmonių” mokestį lėktuvuose

  
Siūloma įteisinti „apkūnių žmonių” mokestį lėktuvuose Skrydžio mokestis galėtų būti apskaičiuojamas pagal bendrą keleivio ir jo bagažo svorį.

Didžiojoje Britanijoje pasiūlyta įteisinti „apkūnių žmonių” mokestį, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk. Pasak vyriausiosios sveikatos specialistės (angl. the Chief Medical Officer), šis mokestis galėtų pagelbėti šalyje kovojant su vis didesne viršsvorio problema.

Profesorė Sally Davies susilaukė didžiulės kritikos pareiškusi, kad vertėtų apsvarstyti pasiūlymą papildomai lėktuvuose apmokestinti antsvoriu besiskundžiančius žmones. Pasak specialistės, tai, neva, galėtų būti veiksmingas instrumentas kovoje su vis didėjančia viršsvorio problema Jungtinėje Karalystėje.
Šiais pasisakymais profesorė dalinosi oficialiame, Londono mokslo muziejuje vykusiame renginyje. Vėliau S. Davies atstovas spaudai pažymėjo, kad šis ekspertės pareiškimas buvo viso labo juokai.
 
Tuo tarpu renginyje, skirtame kovai su viršsvoriu Jungtinėje Karalystėje, taip pat dalyvavęs profesorius Davidas Haslamas teigė, kad: „Viešose renginiuose taip niekas nejuokauja”.
 
Tiesa, šis S. Davies pasiūlymas nėra visiškai laužtas iš piršto. „Samoa Air” oro linijos dar prieš dvejus metus įvedė skrydžio mokestį, kuris apskaičiuojamas pagal bendrą keleivio ir ji bagažo svorį. 
  

Žymos: Viršsvoris, avialinijos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas akušeris priiminėja gimdymą. Jam pasibaigus, klausia profesoriaus:
– Sakykite, ar aš viską teisingai padariau?
– Taip, kaip pirmą kartą, tai tiesiog puikiai! Tik kitą kartą atminkite: per užpakaliuką reikia plekšnoti kūdikį, o ne jo motiną!