Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-27

Skaitytojos skundas: dėl sniego Londone sutriko lėktuvų skrydžiai

  
Skaitytojos skundas: dėl sniego Londone sutriko lėktuvų skrydžiai
© Geograph.org.uk
Londono oro uostai trečiadienį ryte buvo paralyžiuoti dėl sniego.

Londoną netikėtai užklupęs gausus sniegas ir vėl pridarė daug žalos miesto gyventojams. Į „Tiesos” redakciją kreipėsi lietuvė Rasa, kuri su vyru įstrigo panikos apimtame Lutono oro uoste.

Lietuvė kartu su vyru į Lietuvą išskristi turėjo trečiadienį 7 val. 20 min. Tačiau pora nuo ankstaus ryto buvo įstrigusi Lutono oro uoste.
„Atvykome be jokių trukdžių. Laiku buvome pasodinti lėktuve, tačiau jau užsidarius orlaivio durims, netikėtai pradėjo gausiai snigti. Iš pradžių manėme, kad užtruksime tik kelias minutes”, - „Tiesai” pasakojo Rasa, tačiau dėl gausaus snygio lėktuvas nepajudėjo beveik keturias valandas, o jame įkalintiems keleiviams neliko nieko kito, kaip tik kartu su įgula tikėtis geriausio.
 
Snygis sutrikdė oro eismą
 
Londono Lutono ir Stanstedo oro uostų atstovai patvirtino, kad dėl ryte iškritusio gausaus snieko buvo atšauktas ne vienas skrydis, o daugelis skrydžių šiandien visą dieną vėluoja.
 
Tiek Lutono, tiek ir Stanstedo oro uostų administracija buvo priversta laikinai uždaryti pakilimo ir nusileidimo takus. Lutone lėktuvai vėl pradėjo kilti apie 11 val. ryto.
 
 
 
 
  

Žymos: Sniegas, Skaitytojo skundas, Stansted oro uostas, Luton oro uostas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteriška logika:
– Geriau gražiuoju viską prisipažink, antraip aš pati prisigalvosiu – bus blogiau!