Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-08-18

Skubanti vairuotoja vos nesukėlė tragedijos

  
Skubanti vairuotoja vos nesukėlė tragedijos
© youtube.com stopkadras.
Vos pavyko išvengti susidūrimo kaktomuša.
Vairuotoja skubėjo iš baro parsivežti vyrą.

Viename Jungtinės Karalystės kelyje vaizdo registratoriumi užfiksuotas lenkimo manevras, kuris vos nesibaigė trigubu susidūrimu.

Pavojingo vairavimo atvejis įamžintas Šiaurės Yorkshire’o grafystėje, netoli Bridlingtono miesto, kelyje B1253.
Nufilmuota, kaip siaurame kelyje į priešingo eismo juostą išvažiavęs visureigis „Porsche“ aplenkė vieną automobilį ir nestabdydamas bandė aplenkti dar vieną – mėlyną „Citroen“, tačiau tuo momentu priešpriešais važiavo „Škoda“.
 
Šios vairuotojas mašiną staiga pasuko į kelkraštį ir tik taip vos pavyko išvengti susidūrimo kaktomuša, kurio pasekmės galėtų būti tragiškos.
 
„Citroen“ važiavo pensininkų pora. Vėliau jie ir įvykį užfiksavusio automobilio vairuotojas pasivijo visureigį. Prie jo vairo sėdėjusi moteris, pasak liudininkų, drebėjo ir teisinosi, kad skubėjo iš baro parsivežti vyrą. Ji dėl savo elgesio apgailestavo.
 
Teigiama, kad ji gerokai viršijo leistiną greitį.
 
Registratoriaus įrašo, kaip įrodymo, „Citroen“ ir „Škoda“ vairuotojai atsisakė, tačiau jo autorius nutarė šio įvykio neslėpti: patalpino jį interneto svetainėje, kurioje skelbiami vairuotojai-idiotai.
 
 
 
 
  

Žymos: Eismas, pavojingas vairavimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.