Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-03-14

Storiems Anglijos traukiniuose vietos nėra

  
Storiems Anglijos traukiniuose vietos nėra Nuskambėjus pranešimui dėl vietos trūkumo, traukinio keleiviai liko šokiruoti.
Šiame traukinyje mes būsime kaip sardinės traukinyje, todėl noriu paprašyti, kad tik liekni keleiviai sėstųsi ant triviečių kėdžių.

„South West” traukinių kompanija išplatino viešą atsiprašymą po to, kai piko metu traukinyje nuaidėjo pranešimas prašantis visų plonų žmonių atsisėsti, o storiems likti stovėti, kad traukinyje atsirastų daugiau vietos, - pranešė portalas dailymail.co.uk.

 Perpildyto traukinio keleiviai liko šokiruoti, kai traukinyje nuskambėjo pranešimas dėl vietos trūkumo, stambių žmonių prašantis nesisėsti ir vietas užleisti lieknesniems keleiviams.
„Šiame traukinyje mes būsime kaip sardinės traukinyje, todėl noriu paprašyti, kad tik liekni keleiviai sėstųsi ant triviečių kėdžių.”, - pranešė vienas iš traukinių stoties darbuotojų.
 
„Jei esate storas, šios kėdės yra skirtos ne jums”, - pridėjo darbuotojas.
 
Traukinių kompanijos atstovas atsiprašė keleivių ir sakė, kad tokio pobūdžio komentarai yra visiškai nepriimtini. „Visi keleiviai be išimties mūsų traukiniuose yra laukiami”, - sakė atstovas spaudai.
 
„Mes suprantame, kad kartais mūsų traukiniai ištiesų būna perpildyti ir trūksta vietos. Tai yra dėl to, kad „South West” traukiniais naudojasi itin daug keleivių. Norėdama savo klientams užtikrinti patogesnę kelionę, į naujus traukinius ir papildomus vagonus kompanija šiuo metu investuoja papildomus 250 milijonų svarų.” – aiškino kompanijos atstovas.
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Anglija, Traukiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Koks skirtumas tarp dramblio ir blusos? Tas, kad drambliai gali turėti blusų, o blusos turėti dramblių ne.