Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-10-01

Tariamasi dėl „Uber“ ateities Londone

  
Tariamasi dėl „Uber“ ateities Londone
© Uber London Twitter
Kol vyksta politiniai procesai, keleiviai nežinioje.
„Uber“ licencija baigė galioti rugsėjo 30 d.

JAV pavėžėjimo paslaugas teikiančios bendrovės vadovas Dara Khosrowshahi antradienį planuoja susitikti su Londono transporto tarnybos „Transport for London“ vadovu Michaelu Brownu, kad „išspręstų reikalus“, dėl kompanijos licencijos pratęsimo, pranešė bendrovė.

„Po to, kai su mumis susiekė „Uber“, ir gavę Londono mero prašymą, Londono transporto komisaras antradienį Londone susitiks su „Uber“ pasauliniu vadovu“, – sakė Londono transporto tarnybos atstovas.
Kaip jau buvo skelbta anksčiau, D. Khosrowshahi pirmadienį atsiprašė už padarytas „klaidas“ po to, kai Londono transporto tarnyba nusprendė nepratęsti kompanijos licencijos užsiimti veikla Britanijos sostinėje.
 
„Nors „Uber“ revoliucionavo tai, kaip žmonės keliauja miestuose visame pasaulyje, taip pat tiesa, kad tuo pat metu mes ir klydome, – atvirame laiške parašė kompanijos vadovas. – Visų, kas visame pasaulyje dirba „Uber“, vardy norėčiau atsiprašyti už klaidas, kurių padarėme.“
 
Tačiau jis pakartojo, kad bendrovė teiks apeliaciją. „Mes apskųsime šį sprendimą milijonų londoniečių vardu, tačiau tai darysime žinodami, kad taip pat privalome keistis“, – sakė D. Khosrowshahi.
 
Londono meras Sadiqas Khanas priėmė atsiprašymą. „Žinoma, džiaugiuosi, kad jis pripažino, jog yra tam tikru dalykų, su kuriais susiduria „Uber“ Londone“, – sakė jis.
 
Jau daugiau nei 800 tūkst. žmonių yra pasirašę peticiją, kad „Uber“ būtų leista ir toliau teikti savo paslaugas Londone.
 
„Transport for London“ teigia, kad maždaug 40 tūkst. vairuotojų Londone turinčios „Uber“, kurios paslaugomis naudojasi pusketvirto milijono žmonių, elgesys kelia nuogąstavimų dėl saugumo.
„Uber“ licencija baigė galioti rugsėjo 30 d.
 
  

Žymos: Londonas, Uber, keleiviai, pavežėjimo paslauga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Girtas klientas šaukia taksistui:
– Prašau nuvežti namo!
– O tiksliau? – klausia vairuotojas.
– Į didįjį kambarį!