Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-09-12

Terorizmo grėsmė Londone: evakuota London Bridge stotis

  
Terorizmo grėsmė Londone: evakuota London Bridge stotis Keleiviui pranešus, kad turi bombą, beveik valandai buvo evakuota London Bridge stotis.

Vidutinio amžiaus vyras rugsėjo 11 d. vienoje didžiausių Londono metro stočių pagrasino susprogdinsiąs bombą. Į metro traukinį 45-erių vyras įlipo Cannon Street stotyje ir laukė, kol traukinys pasieks London Bridge stotį, kad visiems paskelbtų apie sprogmenį, skelbė standard.co.uk.

 Stotis buvo evakuota ir uždaryta 45 minutėms, kol ginkluoti pareigūnai įsiveržė į vagoną ir suėmė įtariamąjį terorizmu. Krepšį, kuriame tariamai buvo bomba, apžiūrėję pareigūnai tikino, kad jis buvo tuščias, o grąsinimas terorizmo aktu per 13-ąsias rugsėjo 11-osios metines – tik nevykęs pokštas.
Įvykį matęs Jamesas Cookas teigė, kad vaizdas buvo baisus: „Tai atrodė gana dramatiškai. Traukinys netikėtai sustojo platformoje, per akimirką joje atsirado būrys metro darbuotojų, pareigūnų bei specialiai treniruotų šunų“.
 
Traukinio keleivis Luisas Passarellis teigė supratęs, kad įvykis labai rimtas. „Pro mus prabėgo penki ar šeši ginkluoti pareigūnai ir jų šunys. Akivaizdžiai matėsi, jog jie tai vertino labai rimtai. Nenoriu nieko teigti, bet galbūt išpuolio data pasirinkta ne atsitiktinai?“.
 
Liudininkų teigimu, grasinęs keleivis nebuvo panašus nei į džihadistą, nei į teroristą. Jis vilkėjo paprastais marškinėliais ir kelnėmis bei priminė azijietį.
 
  

Žymos: Terorizmas, Londono metro

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paauglystė – pereinamasis laikotarpis nuo motinos pieno prie tėvo stikliuko.