Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-01-04

Testo neišlaikė: darbuotojai nepastebėjo traukinyje paliktos bombos

  
Testo neišlaikė: darbuotojai nepastebėjo traukinyje paliktos bombos Traukinio ir geležinkelio darbuotojai nepastebėjo įtartino krepšio.
Deja, nors įtartinas krepšys buvo paliktas viešoje vietoje kur tuo metu dirbo tiek traukinio, tiek ir geležinkelio personalas, visi darbuotojai krepšį tiesiog praėjo nepastebėdami.

Londono traukinio darbuotojai neišlaikė saugumo testo ir nepastebėjo užsimaskavusių saugumo darbuotojų traukinyje paliktos netikros bombos, nepaisant to, kad bomba buvo palikta viešoje erdvėje.

Saugumo pareigūnų vykdyta priešteroristinė treniruotė vyko žmonių pilname Thameslink traukinyje. Testas buvo įvykdytas 2016-ųjų lapkričio pradžioje.
Nors įtartinas krepšys su jame paslėpta netikra bomba buvo paliktas ten, kur dirbo traukinio darbuotojai bei keliavo keleiviai, darbuotojai krepšio nepastebėjo ir nesukėlė aliarmo, - pranešė Standard.co.uk.
 
„Deja, nors įtartinas krepšys buvo paliktas viešoje vietoje kur tuo metu dirbo tiek traukinio, tiek ir geležinkelio personalas, visi darbuotojai krepšį tiesiog praėjo nepastebėdami”, - ataskaitoje rašė kompanijos nusikaltimų ir saugumo vadovas Tony Hollandas.
 
Kompanijos „GTR”, kuri valdo Thameslink traukinius atstovas patvirtino, kad visi darbuotojai žino apie šiuo metu padidėjusias saugumo grėsmes ir su tuo susijusias procedūras: „Mes sėkmingai įvykdome daugumą saugumo testų, o tuos, kurie nepavyksta, detaliai analizuojame”.
 
 
  

Žymos: Saugumas, Traukiniai, Bomba, londono traukiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu tiksliai žinai, kas kaltas, neišsiduok!