Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-06-03

Traukinių bilietų automatai apgaudinėja pirkėjus – mokate daugiau nei turėtumėte

  
Traukinių bilietų automatai apgaudinėja pirkėjus – mokate daugiau nei turėtumėte Būtina pagerinti bilietų automatų teikiamą informaciją.

Traukinių kompanijų stebėjimo organizacija atskleidė, kad stotyse esantys bilietų pardavimų automatai apgaudinėja pirkėjus. Pasirodo, automatai keleiviams nesuteikia galimybės įsigyti pigiausių prieinamų bilietų.

Dažniausiai pasitaikanti klaida – keleiviams nesuteikiama galimybė nusipirkti pigesnių, vadinamųjų „ne piko meto” bilietų, - pranešė Standard.co.uk.
Taip pat pastebėta, kad bilietų automatuose naudojami žodžiai yra neaiškūs ir nevisada suprantami keleiviams, todėl klaidina norint įsigyti tinkamiausią bilietą.
 
Kritikuotos tokios frazės kaip „London Terminals” (liet. Londono terminalai), „Any Permitted” (liet. Bet kada leidžiama) ir „Anytime R” (liet. Bet kada R).
 
„Būtina pagerinti bilietų automatų teikiamą informaciją, sukurti aiškesnes, keleivių neklaidinančias formuluotes bei keleiviams suteikti galimybę įsigyti pigesnius, ne piko metu kursuojančių traukinių bilietus”, - teigiama atasakitoje, kuri analizavo bilietų automatų darbą.
 
 
  

Žymos: Traukiniai, traukinių bilietai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šeimoje skandalas. Vyras apimtas nevilties ir nemato gyvenimo prasmės, tad stovi ant balkono krašto 15 aukšte ir ruošiasi nušokti. Į kambarį įeina žmona, greitai įvertina situaciją ir sako:
– Nors šiukšles paimtum.