Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-12-12

„Uber“ nepasiduoda, tęs veiklą Londone

  
„Uber“ nepasiduoda, tęs veiklą Londone
© Tiesa.com
Kol vyks teismo procesai – veikla bus vykdoma.

Jungtinių Valstijų pavėžėjimo paslaugas teikiančios bendrovės „Uber“ apeliaciją dėl Londono transporto tarnybos sprendimo atimti iš jos veiklos Londone licenciją teismas nagrinės gegužę ar birželį, pirmadienį nusprendė Vestminsterio magistratų teismas.

Kaip žinoma, Londono transporto tarnyba „Transport for London“ rugsėjį nusprendė neatnaujinti „Uber“ licencijos dėl esą saugumo priežasčių. Tarybos teigimu, Londone apie 40 tūkst. vairuotojų ir 3,5 mln. klientų turinčios kompanijos elgesys kelia nuogąstavimų.
Apeliaciją iš esmės ketinama nagrinėti ateinančių metų gegužę ar birželį, pranešė teisėja Emma Arbuthnot (Ema Arbutnot). Konkreti data bus paskelbta vėliau.
 
Kol bus nagrinėjama apeliacija „Uber“ galės tęsti veiklą. Bendrovė anksčiau teigė, kad yra „pasiryžusi viską sutvarkyti Londone“.
 
Šiuo metu „Uber“ veikia daugiau nei keturiasdešimtyje Didžiosios Britanijos miestų.
 
 
 
  

Žymos: Londonas, JK, Uber

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.