Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC Northampton   |   2015-07-19

Video: pavojingi vairuotojų manevrai siekiant išvengti spūsčių

  
Video: pavojingi vairuotojų manevrai siekiant išvengti spūsčių Neleistiną manevrą atlikęs autobuso vairuotojas užtvėrė kelią.
Vairuotojai į pavojų statė ne tik savo gyvybes, bet ir visų tų, kurie bandė įvažiuoti į greitėjimo juostą.

Northamptono policija išplatino vaizdo medžiagą, kurioje matyti, kokių kraštutinių ir itin pavojingų manevrų imasi vairuotojai, nenorėdami sėdėti kamščiuose.

BBC Northampton paviešino policijos jiems duotą vaizdo kamerų medžiagą, kurioje užfiksuoti pavojingai M1 kelyje manevruojantys vairuotojai.
Video medžiagoje matyti, kaip pavojingą apsisukimą dviejų lygiagrečių kelių sankirtoje atlieka ne vienas vairuotojas. Iš pagrindinio kelio į šalia esančią greitėjimo juostą įvažiuoti nepasibodėjo ir keleivinio autobuso vairuotojas. Vaizdo kamerų užfiksuotoje medžiagoje matyti, kaip jis netelilpo į sankryžą ir tokiu manevru visiškai užblokavo eismą.
 
„Šie žmonės elgėsi itin kvailai. Vairuotojai į pavojų statė ne tik savo gyvybes, bet ir visų tų, kurie bandė įvažiuoti į greitėjimo juostą,” – sakė policjos atstovas Dave’as Lee.
 
Policija šiuo metu tiria vaizdo medžiagą, kad galėtų nubausti liepos 5-ąją, maždaug devintą valandą vakaro neleistinus manevrus atlikusius vairuotojus. Kamštis M1 kelyje tądien susidarė dėl avarijos Junction 19.
 
Pamatyti, kaip įžūliai vairuotojai bandė išvengti kamščių, galite čia:
 
 

'Ridiculous behaviour' on the M1: Police release footage of motorists putting their lives at risk to avoid traffic jams in Northamptonshire http://bbc.in/1I8KqLi

Posted by BBC Northampton on Friday, July 17, 2015
 
 
  

Žymos: Avarija, Transportas, Policija, Spūstys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.