Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-01

„Wizz air“ toliau žaidžia su keleiviais. Vėl keičiasi bagažo taisyklės

  
„Wizz air“ toliau žaidžia su keleiviais. Vėl keičiasi bagažo taisyklės
© tiesa.com
Į lėktuvą bus galima įsinešti daugiau daiktų.
„Wizz air“ taisyklės bagažui dabar tapo panašios į konkurentų „Ryanair“.

Prieš kelis mėnesius pakeistos ir sugriežtintos orlaivių bagažo taisyklės nepasiteisino. Bendrovė priversta atleisti diržus.

„Wizz air“ sulaukus keleivių skundų lavinos dėl itin nepatogių reikalavimų keliamų bagažui, vadovybė nusprendė suteikti lengvatas.
Oro bendrovės išplatintame pranešime teigiama, kad nuo spalio 29-osios orlaivio bagažas bus nemokamas. Su savimi bus galima nemokamai pasiimti iki 10 kg sveriantį lagaminą, kurio matmenys neviršytų 55 x 40 x 23 cm. Taip pat keleiviai į orlaivio saloną galės pasiimti neapmokestinamųjų prekių parduotuvėse (angl. duty free) įsigytas prekes. Papildomo mažo krepšio įsinešimo į orlaivį taisyklės lieka tos pačios – jį bus galima pasiimti tik „Wizz Priority“ keleiviams.
 
Keičiasi ir registruoto bagažo taisyklės. Lieka tik du bagažo dydžiai. 20 kg (iki šiol buvo 23 kg) ir didžiausias lagaminas – 32 kg.
 
„Wizz air“ taisyklės bagažui dabar tapo panašios į konkurentų „Ryanair“. Anksčiau ši bendrovė perimdavo ne mažą dalį „ Wizz air“ klientų vien dėl netinkamų ir nepatogių bagažui keliamų sąlygų. Tikimąsi, kad nuo šiol keleivių srautai pasiskirstys dar proporcingiau.
 
 
 
 
  

Žymos: Skrydžiai, Lėktuvai, Wizz Air, Bagažas, oro kontrolė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

„Po penkiasdešimties gyvenimas tik prasideda“, – pagalvojo jis ir įsipylė 50 g.