Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Evelina Kvartunaitė   |   2012-03-08

Evelina: apie važiavimą per raudonas šviesas

  
Evelina: apie važiavimą per raudonas šviesas
© E.Kvartūnaitė
Kodėl kartais baisu yra svajoti, o taip nebaisu pravažiuoti raudoną šviesą?

Turbūt niekada gyvenime nepravažiavau tiek daug raudonų šviesų nė nestabtelėjus, kaip dabar, gyvendama Amsterdame. Ir dažniausiai ne todėl, kad kažkur skubu ar vėluoju. Tiesiog. Nes tai yra gyvenimo būdas. Nes tai yra bendras įprotis.

O galbūt kartais ženklų nepaisymas yra gera savybė? Galbūt darydamas tai, ko neturėtum atrandi tai, ko net nežinojai galįs...? Juk visi žino – nesitikėk kitokių rezultatų darydamas tą patį per tą patį. Galbūt mes taip ilgai buvom programuoti galvoti vienaip ar kitaip, kad net pamirštam, jog gali egzistuoti skirtingi ar kitokie modeliai ar galimybės.
Mes turim labai daug nuomonių ir dar daugiau priešaringų dalykų galvose, kad tiesiog pamirštam paleisti tai, ką manom, kad manom, kad turim manyt, ir gyventi taip, kaip galėtų būti. Mes taip greit pamištam svajones, nepaisant to, ar jos dar užsilikusios nuo vaikystės, nupieštos mokykliniam suole ar tik pernai užklydusios į musu galvas, kažkokiais netikėtais būdais prasibrovusios pro visas apsaugas.
 
Kodėl kartais baisu yra svajoti, o taip nebaisu pravažiuoti raudoną šviesą, nusižengti prisižadėjimui kažko nedaryti ar išduoti paslaptį? Aš nežinau. O tu žinai?
 
 
 
 
 
  

Žymos: Evelina Kvartūnaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Gunaras išėjo susipažinti su sužadėtinės tėvais.

– Na, kaip viskas praėjo? – paklausė motina, kai jis sugrįžo.

– Žinai, man atrodo, kad aš jiems patikau. Jos tėvas tris kartus siūlėsi mane parvežti namo!